pedikúra, manikúra a gelová modeláž

Není žádným tajemstvím, že právě ruce a nehty jsou velmi důležitou součástí image.
Naše služby nabízíme pro ženy i muže.

Nechte si u nás hýčkat vaše ruce i nohy.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Právě pro vás hledáme novou pedikérku a manikérku. V případě zájmu posílejte své životopisy s fotografií na e-mail: prochazkova@omegasport.cz.

 

Pedikúra
Medicinální suchá pedikúra 1 hod. 450 Kč popis procedury »
Suchá (přístrojová nebo také medicinální) pedikúra je moderní metoda ošetření pomocí vysokootáčkových fréz tzv. nasucho - pokožka nohou je ošetřena bez předchozího namočení ve vodě. Práce probíhají na dezinfikovaných nohách, odbroušením postižených míst brusnými nástavci. Ošetření se provádí výbrusem frézkami z vysoce kvalitních materiálů. Bruska pracuje ve vysokých otáčkách a je společně se systémem odsávání, čištění, desinfekce a sterilizace kompletně pojata do jednotného programu, který zajistí absolutně hygienický postup. Touto metodou je zaručena bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována fyziologicky přirozeným způsobem - broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. I ošetření nehtů pomocí přístrojové pedikúry je pečlivější a šetrnější, při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelné. Nejrozšířenější problémy např. kuří oka, zarostlé nehty, deformované nehty, různé praskliny se odstraňují výbrusem bez bolesti a krvavých poranění. Medicinální pedikúru by měli navštěvovat především lidé s neuropatií (snížená citlivost nohy vůči bolesti), u kterých je velké riziko poranění při provádění klasické pedikúry (mokrou cestou). Ošetření má také velký význam pro rizikové skupiny lidí s onemocněním žil či tepen dolních končetin, s lupénkou nebo cukrovkou, pro které není klasická pedikúra doporučována.
Alessandro Wellness pedikúra 1 hod. 450 Kč popis procedury »
Wellness produkty a procedury jsou u náročných zákazníků stále oblíbenější. Německá značka Alessandro Internatrnational, která je přední světovou nehtovou firmou a která je se svými výrobky vždy o krok napřed, přichází s řadou Pedix – která obsahuje přípravky pro dokonalou Wellness pedikúru.
Postup i produkty jsou u Wellness pedikúry absolutně odlišné, než na jaké jsme byli zvyklí při obyčejné pedikúře. Nejedná se tedy o pedikúru medicinální, ale o wellness pedikúru, pro kterou jsou speciálně uzpůsobené jak přípravky, tak celý postup. Profesionální ošetření s těmito jedinečnými přípravky je zázračným prostředkem proti unaveným nohám a podrážděným chodidlům. Zároveň efektivně odstraňuje ztvrdlou kůži na chodidlech a léčí popraskanou kůži na nohou. Samotná procedura se skládá ze samých příjemných úkonů. Peeling, který obsahuje pouze přírodní abraziva a esenciální oleje. Pro odstranění ztvrdlé kůže na nohou se nepoužívá žádný skalpel ani žiletka, ale pouze zázračný přípravek Go lightly, který pronikne do ztvrdlých buněk pokožky a uvolní je a poté je můžeme mechanicky odstranit plastovou škrabkou a dočistit přírodní pemzou. Na úplný závěr můžeme u zákaznic použít luxusní hedvábný pudr s perleťovým leskem. Zákazníci odcházejí nejen s dokonalým ošetřením nohou, ale i s nově načerpanou pozitivní energií. Tato pedikúra je požitkem pro všechny vaše smysly.
Klasická mokrá pedikúra 1 hod. 240 Kč popis procedury »
Mokrá pedikúra je procedura, při které se nohy standartně před ošetřením namáčí do teplé koupele s vonnou solí, která podporuje uvolnění nohou a změkčení kůže. Poté nohy osušíme, desinfikujeme a skalpelem odstraníme ztvrdlou a zrohovatělou kůži. Vyčistíme nehtové valy a odstraníme nadbytečnou kůžičku kolem nehtů, ostříháme a dopilujeme je do požadovaného tvaru. Pemzou vyhladíme ošetřenou plosku nohy a lehce vmasírujeme speciální krém.
Klasická mokrá pedikúra TOP 1,5 hod. 380 Kč popis procedury »
Tato pedikúra je určena pro zákazníka, který nechodí pravidelně na pedikúru a touží mít nohy po jednom ošetření v perfektním stavu, skládá se z úkonů jako u klasické pedikúry, jen se namáčení a ošetření opakuje několikrát až do úplného odstranění ztvrdlé kůže, případně se používá ještě změkčující roztok.
Relaxační pedikúra 2 hod. 800 Kč popis procedury »
Pokud hledáte perfektní ošetření a zároveň relaxaci a trochu luxusu pro své nožičky, pak je pro vás tohle to pravé. Relaxační pedikúra se skládá podle potřeby a přání zákazníka od každé procedury něco, změkčující roztoky, masáže, zábaly, peeling, lakování. Provádí se s kvalitní kosmetikou Gehwol obsahující přírodní esenciální oleje, které mají ošetřující a povzbuzující účinky.
Procedura, při které si zákazník osvěží nohy bylinnou koupelí, po té se ošetří ztvrdlá a zrohovatělá kůže za použití změkčujících roztoků speciální škrabkou, v případě potřeby skalpelem. Na ošetřenou pokožku dáme zklidňující zábal a věnujeme se ošetření a upravení nehtů. Dále přijde na řadu příjemná masáž při relaxační hudbě, na závěr vyhladíme krátkou peelingovou masáží a chodidlo opláchneme v bylinné koupeli, vmasírujeme ošetřující krém. A podle přání zákazníka nalakujeme. U pánů matný ošetřující lak, u dam dle módních trendů.
Ošetření nehtů bruskou   200-600 Kč popis procedury »
Tohle ošetření je určeno nejen k ošetření, ale i ke zkrášlení problémových nehtů na nohou. Díky brusce, která pracuje ve vysokých otáčkách, s různě nastavitelnými frézkami se provádí bezbolestné ošetření problémových nehtů.
Například máte bolestivě zarůstající nehty, zbavíme vás bolesti. Zhuštěné nehty, které nejdou ani ustřihnout, zbrousíme zas na tenký. Nepěkné žluté nehty pokryjeme nehtovým make-upem a budou zas krásné. Pokud vás trápí nějaký problém s nehty na nohou, přijďte a něco s tím uděláme.
Gelová modeláž 45 min. 380 Kč  
Manikúra
Alessandro Wellness manikúra 40 min. 350 Kč popis procedury »
Manikúra se stala procedurou, při níž můžeme relaxovat a užívat si péči o vaše ruce. Tato manikúra je spojením účinků blahodárných éterických olejů a vynikajících rostlinných výtažků od firmy Allesandro International.
Ošetření nehtů začíná změkčením a odstraněním kůžiček, ošetřením speciálním olejíčkem, pak upravíme délku a tvar nehtů a zapečetíme speciálním pilníkem proti třepení. Přelakujeme vyživujícím zpevňujícím lakem. Ruce masírujeme omlazujícím máslem s příměsí esenciálního oleje. Na závěr lehce vmasírujeme liftingový krém. Nehty můžeme nalakovat podle přání zákazníka.
Gelová modeláž na tipy 1,5 hod. 690 Kč popis procedury »
Tato technika patří v současné době mezi nejoblíbenější. A to proto, že je ze všech technik nejšetrnější k přírodním nehtům a také proto, že gelové nehty vypadají velice přirozeně.
Nehet klientky se úplně zkrátí, nalepíme tip, který upravíme podle přání klientky do požadovaného tvaru a délky. A máme nachystaný nehet na zdobení např. francouzská manikúra, kamínky, nálepky, malování, či gelování přes celou délku nehtu, nabízíme velký výběr barev či třpytek, které se přimíchají do gelu, který se vytvrdí v UV lampě. Na takto nazdobený či čirý nehet naneseme vrchní gel, který necháme vytvrdit v UV lampě. Takto upravený nehet je pevný a odolný vůči ulomení, či odření. Takto upravené vydrží 3-4 týdny v perfektním stavu, aniž by je klientka musela jakkoli udržovat. Po čtyřech týdnech se už jen doplňují.
Gelová modeláž nehtů na přírodní nehty 1,5 hod. 490 Kč popis procedury »
Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického, pokud nemáte nehty podle vašich představ, třepí se a zalamují, řešením je potáhnout vlastní nehty gelem. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou. Během pár hodin vám může manikérka nehty zpevnit. U tohoto typu modeláže nehtů se nejdříve vlastní nehty upraví, a potom se na ně aplikuje množství gelu v několika vrstvách, který se nechá zatvrdnout pod UV lampou.
Gelové nehty mají ve výsledku velmi přirozený vzhled, protože gel je dokonale průhledný. Vzhled gelových nehtů si může zákaznice zvolit sama. Nehty mohou být vymodelovány jako přírodní, ty se pak mohou lakovat a zdobit jako nehty vlastní, velmi oblíbený je francouzský vzhled. Nebo mohou být vymodelovány tak, že se nanese gel barevný, či jiné zdobení.
Doplnění s francií 1,5 hod. 490 Kč  
Doplnění 1 hod. 330 Kč  
Lakování   70-120 Kč  
Oprava jednoho nehtu 15 min. 70 Kč  

Další úkony spojené s pedikúrou a doplňkové služby:

  • Odstranění kuřího oka: 70 Kč
  • Vyhlazení pokožky nohou: 90 Kč
  • Relaxační masáže nohou: 90 Kč
  • Peeling, zábal nebo masky na nohy: 70 Kč
  • Řešení ztluštělých nebo zarostlých nehtů: 200 – 450 Kč
  • Korekce nehtů (při různých deformacích, změně barvy nehtu apod.): 100 – 450 Kč
  • Aplikace krému proti plísni: 40 Kč
  • Odlakování, lakování, zdobení: 30 – 120 Kč

potřebujete více informací?

  • 585 205 700
  • 585 205 800

Otevírací doba :
PO - NE : 6:00 - 23:00

on-line kniha přání a stížností »