ITS minitenis - tenisová školička

„Talent je odvaha denně na sobě tvrdě pracovat!“

Tenis je skvělým sportem pro děti všech věkových kategorií, umožňuje dětem rozvíjet pohybové dovednosti všeho druhu a učí je poznat aspekty individuálního sportu a současně být členem týmu.

V tenisové školičce je dětem nabídnuta možnost se seznámit s tenisem a přivézt je tak ke sportu, který budou moci provozovat celý život a také rozpoznat talentované jedince, kteří se mohou tenisu úspěšně věnovat.

Součástí by také měla být pravidelná všestranná průprava, kde se děti naučí základním pohybovým návykům.

 

Programy a ceny

Pro nejmenší nabízíme tenisovou školičku, kdy výuka probíhá zpravidla 2x týdně po hodině tréninku. V případě individuálních požadavků jsme schopni vyjít většině vstříc. U starších dětí s vyšší výkonností pak nabízíme možnost dalšího rozvoje prostřednictvím individuálních tréninků a to jak 1 hráč na kurtě, tak i skupinové tréninky 2 – 3 hráči na kurtě. V případě zájmu můžeme zajistit i trénování o víkendech.

    

Minitenis je založen na zvládnutí tenisové techniky dětmi hravou formou, tedy nenásilnou nejpřirozenější cestou a nabízí srovnatelné možnosti pro chlapce a děvčata. Umožňuje dětem individuálně se prosadit a zároveň pracovat v týmu.

 Více informací naleznete na

www.itstennis.cz

potřebujete více informací?

  • 585 205 700
  • 585 205 800

Otevírací doba :
PO - NE : 6:00 - 23:00

on-line kniha přání a stížností »