regenerace

Relax

Naše relaxační zóna nabízí prostor pro odpočinek po náročném tréninku a načerpání nové energie. V příjemném prostředí si můžete užívat bublinky v prostorné vířivé vaně, protáhnout si svaly v protiproudovém bazéně nebo si s přáteli popovídat ve finské sauně. Kromě finské sauny je k dispozici také parní komora, ochlazovací bazének, sprchy s atrakcemi a ledovač. Další uvolnění poté zajistí prosluněné místnosti s výhledem na tenisové kurty nebo tmavá odpočívárna s meditačními melodiemi. Komfort prostředí poté dotváří plně vybavený bar. Kávu či osvěžující drink si můžete vypít na terase, která je s vnitřní částí propojena francouzským oknem. Na terase si můžete zarelaxovat pod širým nebem ve venkovním whirlpoolu nebo na pohodlných lehátkách.

Pro větší soukromí pro ženy je součástí této zóny také samostatná sauna. Rodiny, páry a menší skupiny si mohou dopřát dokonalou relaxaci v privátní mokré zóně, která nabízí finskou saunu, whirlpool a sociální zázemí.

Nádherné hnědé opálení získáte v soláriích. K dispozici jsou dvě místnosti s jedním klasickým a jedním turbo soláriem.

Své unavené tělo můžete svěřit do rukou odborníků a nechat se namasírovat nebo si užít sílu zdravých zábalových kúr.

Vstup do mokré zóny pro děti do 12 let je povolen pouze členům OmegaKlubu a dětem členů v pracovních dnech i o víkendu pouze do 17:00 (v 17:00 je nutné opustit prostor mokré zóny).

Návštěvní řád regenerační zóny OMEGA centra sportu a zdraví »

potřebujete více informací?

  • 585 205 700
  • 585 205 800

Otevírací doba :
PO - NE : 6:00 - 23:00

on-line kniha přání a stížností »