thajské masáže

Dárkové poukazy

Tradiční thajské masáže jsou nezapomenutelným zážitkem pro vaše tělo a mysl. Jsou zejména prostředkem k uvolnění celého organizmu a nastavení jeho nové rovnováhy.

Ochutnejte tradiční thajské masáže z rukou thajských masérek!

Rezervace jsou možné pouze telefonicky nebo na recepci centra. Rezervace jsou závazné, rezervaci lze zrušit minimálně 8 hodin předem, jinak bude účtován storno poplatek.

Ceník naších služeb ZDE

"Věrnostní program" - Sleva 20% na každou pátou masáž stejného typu!

Typy masáží:

  • Thajská masáž nohou - 30 nebo 60 min
  • Thajská masáž zad, ramen a hlavy - 30 nebo 60 min
  • Tradiční thajská masáž - 60 nebo 90 min
  • Thajská olejová masáž - 60 nebo 90 min
  • Masáž pro maminky – 60 min
  • Masáž pro těhotné ženy – 60 min
  • Thajská kokosová kůra – 60 min
  • Thajská bylinná kůra - 60 nebo 90 min

Popis masáží:

Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou je ideální pro unavené, těžké či opuchlé nohy. Masírování reflexních bodů na vašich chodidlech pomáhá udržovat tělesnou rovnováhu, zlepšuje krevní oběh a zbavuje únavy. Kombinace masáže a reflexologie bude pro vaše nohy opravdovým požitkem.

Thajská masáž zad, ramen a hlavy

Tato tlaková masáž je zaměřena na unavené svaly v oblasti zad, ramen, hlavy a krku. Uvolněním ztuhlých svalů dosáhnete hluboké relaxace a odstraníte chronické svalové bolesti.

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž používá metodu pasivního protahování spolu s masáží „energetických bodů“. Uvolňuje svaly, zlepšuje ohebnost kloubů a napomáhá celkové pružnosti. Tradiční thajská masáž uvolní vaše tělo a současně vyrovná váš energetický systém, takže se budete cítit odpočatě a zároveň plni energie.

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž spojuje prvky jemné a tradiční thajské masáže s účinky léčivých éterických olejů. Olej se do pokožky vstřebává i po masáži, tím prodlužuje její účinky a zanechává pokožku dlouhodobě vláčnou. Používáme výhradně oleje vyráběné v Thajsku.

Masáž pro maminky

Masáž pro maminky je podobná bylinné léčbě a je zaměřena především na problematické partie ženského těla. Nabízí skvělou možnost detoxikace těla po porodu, osvěžuje pokožku a pomáhá stimulovat krevní oběh. Vstřebáváním bylin uvolňuje poporodní bolesti. (doporučeno 1 měsíc po porodu)

Masáž pro těhotné ženy

Tato masáž je určena pro těhotné ženy, které trpí bolestmi, ztuhlostí a pnutím celého těla v průběhu těhotenství. Je to jemná masáž, která zbavuje ženy bolestí zad, hlavy, nespavosti, otoků a dalších drobných potíží. (doporučeno po třetím měsíci těhotenství)

Thajská kokosová kůra

Masáž s použitím kokosu se začala používat v Thajsku před více než 400 lety. Kokos se využívá při masáži kvůli svému ideálnímu tvaru, který v kombinaci s váhou lidského těla vytváří rovnoměrný tlak na problematické oblasti vašeho těla. Kokosová kůra je jednou z procedur, které vycházejí z tradiční divoké přírody.

Thajská bylinná kůra

Bylinná kůra je jednou ze základních součástí tradiční thajské medicíny. Přikládáním bylinných váčků na pokožku dochází k uvolnění svalové bolesti a ke zvláčnění pokožky. Jde o velice příjemnou relaxační masáž, která z těla odstraní škodlivé látky a vyčistí vaši pokožku.

Masérka:

June

Pochází z města Kanchanaburi, kde se nachází známý most přes řeku Kwai z Druhé světové války. Tradiční thajské masáže se učila v škole v Bangkoku. S masážemi má dlouhodobé zkušenosti a to jak z Thajska tak i z Japonska.

 

potřebujete více informací?

  • 585 205 700
  • 585 205 800

Otevírací doba :
PO - NE : 6:00 - 23:00

on-line kniha přání a stížností »