H.E.A.T. Program

Obecná charakteristika

H.E.A.T. Centrum OMEGA je jediným místem, kde během aerobního cvičení HEAT Program máte možnost nejen spálit až 700 kcal za 45 minut, ale i zlepšit zážitek ze samotného cvičení. Již žádné koukání na zeď! Nyní můžete pravidelně během lekcí zapojit i vaše oči díky velkoplošné projekci. Rezervujte se ZDE.

H.E.A.T. – je zkratkou anglického názvu - High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako: „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“. H.E.A.T. PROGRAM® tedy reprezentuje nový systém aerobního cvičení. Představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze. Jedná se tedy o chůzi na speciální mechanickém páse Maxerrunner pod vedením instruktora za doprovodu motivační hudby.

H.E.A.T. PROGRAM® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Určit si cíl a prostřednictvím cvičení jej dosáhnout – to je hlavní filosofie H.E.A.T. PROGRAMu®

H.E.A.T. PROGRAM® je určený pro všechny věkové kategorie. Mohou jej z úspěchem aplikovat náctiletí, ale i lidé v důchodovém věku.

H.E.A.T. PROGRAM® vychází z energie skupinového cvičení. Každý jedinec tak v průběhu lekce zdolává své cíle v rámci skupinky za doprovodu motivující hudby.

Výhody H.E.A.T. Programu

jednoduchý aerobní trénink vhodný k redukci hmotnosti, zpevnění svalstva, zlepšení kondice a všeobecné vytrvalosti, zlepšení funkčnosti kardiovaskulárního systému, prevenci proti stresové únavě či fyzické přípravě profesionálních sportovců.

Co s sebou na lekci H.E.A.T. Programu

  • pohodlné oblečení
  • pohodlnou obuv (nejlépe běžeckou)
  • ručník
  • pitný režim

Ceník a permanentky H.E.A.T. Programu

Základní vstup
-
člen a student 100 Kč
- nečlen 120 Kč

5 vstupů (platnost permanentky: 30 dní od data zakoupení)
-
člen 475 Kč
- nečlen 550 Kč

12 vstupů (platnost permanentky: 60 dní od data zakoupení)
-
člen 1 080 Kč
- nečlen 1 200 Kč

Měsíční neomezená permanentka
-
člen 1 100 Kč
- nečlen 1 250 Kč

Aktuální změny, nové i zrušené lekce si zkontrolujte v sekci REZERVACE »

Permanentky jsou prodávány za zvýhodněnou cenu výměnou za omezenou platnost. Platnost těchto zvýhodněných vstupů nebude prodlužována.

 

Dorota Jana Kristýna Renata
Dorota Jana Kristýna Renata
Lenka Michal Romana Tomáš
Lenka Michal Romana Tomáš

http://www.heatprogram.cz/

potřebujete více informací?

  • 585 205 700
  • 585 205 800

Otevírací doba :
PO - NE : 6:00 - 23:00

on-line kniha přání a stížností »