H.E.A.T. Program

Obecná charakteristika

H.E.A.T. Centrum OMEGA je jediným místem, kde během aerobního cvičení HEAT Program máte možnost nejen spálit až 700 kcal za 45 minut, ale i zlepšit zážitek ze samotného cvičení. Již žádné koukání na zeď! Nyní můžete pravidelně během lekcí zapojit i vaše oči díky velkoplošné projekci. Rezervujte se ZDE.

H.E.A.T. – je zkratkou anglického názvu - High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako: „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“. H.E.A.T. PROGRAM® tedy reprezentuje nový systém aerobního cvičení. Představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze. Jedná se tedy o chůzi na speciální mechanickém páse Maxerrunner pod vedením instruktora za doprovodu motivační hudby.

H.E.A.T. PROGRAM® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Určit si cíl a prostřednictvím cvičení jej dosáhnout – to je hlavní filosofie H.E.A.T. PROGRAMu®

H.E.A.T. PROGRAM® je určený pro všechny věkové kategorie. Mohou jej z úspěchem aplikovat náctiletí, ale i lidé v důchodovém věku.

H.E.A.T. PROGRAM® vychází z energie skupinového cvičení. Každý jedinec tak v průběhu lekce zdolává své cíle v rámci skupinky za doprovodu motivující hudby.

Výhody H.E.A.T. Programu

jednoduchý aerobní trénink vhodný k redukci hmotnosti, zpevnění svalstva, zlepšení kondice a všeobecné vytrvalosti, zlepšení funkčnosti kardiovaskulárního systému, prevenci proti stresové únavě či fyzické přípravě profesionálních sportovců.

Co s sebou na lekci H.E.A.T. Programu

  • pohodlné oblečení
  • pohodlnou obuv (nejlépe běžeckou)
  • ručník
  • pitný režim

Ceník a permanentky H.E.A.T. Programu

Základní vstup
-
člen a student 100 Kč
- nečlen 120 Kč

5 vstupů (platnost permanentky: 30 dní od data zakoupení)

-
člen 475 Kč
- nečlen 550 Kč

12 vstupů (platnost permanentky: 60 dní od data zakoupení)
-
člen 1 080 Kč
- nečlen 1 200 Kč

Měsíční neomezená permanentka
-
člen 1 100 Kč
- nečlen 1 250 Kč

Aktuální změny, nové i zrušené lekce si zkontrolujte v sekci REZERVACE »

Permanentky jsou prodávány za zvýhodněnou cenu výměnou za omezenou platnost. Platnost těchto zvýhodněných vstupů nebude prodlužována.

 

Tomáš Jana Dorota Renata
Tomáš Jana Dorota Renata

http://www.heatprogram.cz/

potřebujete více informací?

  • 585 205 700
  • 585 205 800

Otevírací doba :
PO - NE : 6:00 - 23:00

on-line kniha přání a stížností »