fitness

Počet volných míst v OmegaKlubu k 31.8.2016: 12

Zájemci o členství, více info zde

Fitness v Olomouci pro náročné

Potřebujete posílit fyzickou kondici? Hledáte kvalitní posilovnu pro svalový trénink? Nebo dáváte přednost kardio tréninku v pohodlí kryté haly? Potom neváhejte a navštivte multifunkční Omega Fitness Olomouc.

Fitcentrum disponuje prostorným a klimatizovaným sálem o rozloze 400 m2. Fitness centrum Omegasport Olomouc je rozděleno na tři části – posilovací zónu, kardio zónu a zónu pro strečink.

posilovací části naleznete nadstandardně vybavenou posilovnu vhodnou pro začátečníky i pro sportovní profesionály. Omegasport zároveň přizpůsobilo cvičení pro ženy v Olomouci. Silová zóna je totiž rozdělena na mužskou a ženskou část, ve kterých jsou přizpůsobeny nejen cvičební stroje, ale především hmotnost zaváží.

Pro milovníky efektivního aerobního tréninku se nabízí Kardio zóna. K zlepšení fyzické kondice na vás čeká 19 běžících pásů, několik typů cyklistických trenažérů, stepů, elipticalů či výborného bruslařského trenažéru. Samotné cvičení zpříjemňují plazmové televizory s možností napojení sluchátek pro poslech oblíbených pořadů nebo hudebních klipů.

Zóna pro strečink je naopak ideálním místem pro zklidnění, protáhnutí a uvolnění svalů před i po tréninku. Strečinková zóna nabízí klidné prostředí a velký výběr cvičebních pomůcek k protažení celého těla.

Power Plate pro dokonalou postavu

Vyzkoušejte jedinečné cvičební lekce Power Plate Olomouc. Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny a osoby s rozdílnou fyzickou kondicí. Power Plate za pomocí vibrací a prováděných cviků efektivně posiluje celé tělo a přitom snižuje riziko svalových zranění a natažení úponů.

Cvičení rychle pomáhá zpevnit a vyrýsovat postavu, zvyšuje fyzickou kondici a podporuje celkovou hybnost těla.

Výhody Power Plate

Vitamíny doplňte ve Fitness baru

Po náročném tréninku v Omegasport Olomouc přichází na řadu doplnění vitamínů a minerálů. V bohatě zásobeném fitness baru naleznete pestrou nabídkou iontových nápojů, mléčných koktejlů, energetických tyčinek a celou řadu suplementů.

Ať už si přejete zhubnout a vyrýsovat postavu nebo naopak nabrat svalovou hmotu, se správně zvolenými doplňky stravy dosáhnete svých cílů. S výběrem vám ochotně poradí naše zkušená obsluha.

Uvolnit se a v klidu relaxovat můžete přímo ve fitness baru nebo na elegantní venkovní terase.

Výhody Fitness Omegasport Olomouc

Rezervujte si termín návštěvy

Na začátek aktivního života plného sportu není nikdy pozdě, proto neváhejte a navštivte sportovní centrum OMEGASPORT Olomouc. První návštěva včetně vedení zkušeným trenérem je ZDARMA.

Stačí pouze vyplnit své kontaktní údaje a rezervovat si termín.

Na nic nečekejte a s cvičením začněte ještě dnes!

Profesionální fitness poradenství

Nevíte si rady se cvičením? Potřebujete sestavit cvičební plán? Přejete si mít svého osobního trenéra?

Neváhejte se obrátit na naše profesionální fitness trenéry a nastartujte své cvičení v Olomouci. Fitness trenéři vám rádi sestaví cvičební plán, pomohou s jídelníčkem nebo povedou váš trénink. Díky odbornému poradenství bude váš trénink efektivní, nebudete se zbytečně trápit a viditelný výsledek se dostaví již za několik týdnů.

V rámci doprovodných služeb vám zapůjčíme měřiče tepů, fitness náramek, či sporttestery. Na vás je pouze vzít si fitness oblečení a odhodlání k poctivým výkonům.

Při zakoupení ročního Fitness programu zdarma získáte:

Rezervujte se na první trénink zdarma.

Kulturistický Fitness klub OMEGA

Věnujete se fitness aktivně a rádi byste dosáhli vyšších cílů? Přidejte se do OMEGA Fitness klubu, který se věnuje naturální kulturistice a fitness.

Náš tým pravidelně vyjíždí na fitness a kulturistické soutěže, věnuje se intenzivnímu tréninku a pomáhá vychovávat férové sportovce bez dopingu.

Součástí členství v OMEGA Fitness klubu, jenž patří pod Svaz kulturistiky a fitness, jsou nadstandardní služby ve vedení talentovaných sportovců. Naše služby zajišťují sestavení cvičebního plánu, výživové poradenství, výuku sportovního pózování a další činnosti.

Přidejte se mezi nejlepší. Staňte se nejlepšími!

pondělí - neděle
6:00 - 23:00

potřebujete více informací?
    585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Radim Stupka a Tereza Jendrulková
Radim Stupka a Tereza Jendrulková
další sportovci »
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím