Podporujeme

Počet volných míst v OmegaKlubu k 1.5.2017: 6

Zájemci o členství, více info zde

Podporujeme

Fitness klub OMEGA

Fitness klub 1 23 fotografie

Fitness OMEGA Olomouc v roce 2014 otevírá klub naturální kulturistiky a fitness. Tak aby byl zájemcům o oblast soutěžního fitness a kulturistiky ještě blíže. Fitness závodní klub bude působit na poli naturální kulturistiky pod hlavičkou OMEGA centra sportu a zdraví a bude poskytovat útočiště všem zájemcům o čistý soutěžní sport.

Fotografie závodníků a další informace najdete zde.

Aerobik klub Olomouc

1 23 fotografie

Aerobik klub Olomouc se sídlem v nejmodernějším sportovním centru v České republice hledá šikovné děti od 3 do 15 let do sportovní přípravky. Trénuje se jednou nebo dvakrát týdně s profesionálními trenéry aerobiku, gymnastiky a atletiky ve špičkově vybaveném sále OMEGA centra sportu a zdraví nebo Fitness Na tribuně. Pokud se chcete po škole odreagovat a naučit spoustu nových pohybových dovedností, staňte se součástí skvělého týmu aktuálních Mistrů České republiky ve sportovním aerobiku a pohybových sestavách.

Více na stránkách klubu www.aerobikolomouc.cz

Czech Raft Women Team - TR OMEGA

1 23 fotografie

Michaela Kratochvílová, Kateřina Vacíková, Zuzana Valtrová, Hana Kaňkovská, Petra Balatková, Lenka Lagnerová, Pavla Procházková

Tým vznikl již v roce 2001, ale ve výše uvedeném složení bojují o tituly od roku 2010.Tato ženská raftová posádka, která je složená převážně z kajakářek, a to zejména Olomouckého oddílu SK UP, má na svém kontě už mnoho úspěchů. Posádka je držitelkou titulů Mistryně světa 2011 - Costa Rica, celkové mistryně Evropy 2012 v kategorii R6, celkové vicemistryně Evropy 2012 v kategorii R4, mnohonásobné mistryně ČR, získala také 1. místo ve Světovém poháru v kategorii sprint a sjezd a 3. místo ve Světovém poháru v kategorii slalom. Na Mistrovství světa 2013 na Novém élandě se umístil team na 3. místě. Od roku 2015 závodí pod novým názvem TR OMEGA a hned získal titul Mistryň republiky ve sjezdu. Vrcholem letošní sezóny je Mistrovství světa R6, které proběhne v prosinci na Jávě, Indonésie.

facebook TR-Teva

Pavel Ondrášek

1 23 fotografie

Dvacetiletý běžec na lyžích z Rýmařova již od žákovských kategorií získával tituly a medaile z Mistrovství ČR a ze závodů Českého poháru. Pavel byl v letošním roce nominován do reprezentačních družstev lyžařů běžců pro nadcházející sezónu. Pavel je členem týmu dálkových běžců Atlas Czech Republic, který se účastní světových sérií lyžařských maratonů Swix Ski Classics, Worldlopped a FIS Marathon Cup. Během první sezóny v těchto soutěžích dokázal mezi juniory vybojovat umístění na stupních vítězů v Polsku, Rakousku i Německu. Nejlepší výsledky minulé sezóny: 16.1.2014 /Italie/ 1. místo  Südtirol Moonlight Classic Seiser Alm 15 km klasicky, 18.1.2014 /Rakousko/ 4. místo Dolomiten lauf 20 km klasicky, 16.2.2014 /Italie/ 2. místo Gsieser Tal Lauf 30 km volně, 23.2.2014 /Česká republika/ 3. místo Šumavský ski marathon.

www.ondrasek-pavel.cz

Tomáš Slovák

1 23 fotografie

Profesionální kajakář (sjezd na divoké vodě), dvojnásobný mistr světa a několikanásobný mistr Evropy, vítěz SP a mnohonásobný mistr ČR, mistra světa na MS 2010 Sort v závodě družstev - sprint i klasik

Tomáš závodí na kajaku v disciplíně sjezd na divoké vodě od svých 15 let. Patří nejenom mezi nejlepší závodníky ČR, ale také celého světa. O tom konečně svědčí i tituly mistra Evropy a světa, které za svou kariéru nasbíral. Tomáš se již několik let pohybuje také v profesionálních a vrcholných kruzích dalších sportů. Je to zejména rafting a soutěže v extrémních štafetových závodech. V přípravě pomáhá Tomášovi také OMEGA centrum sportu a zdraví, které mu zajišťuje to nejlepší možné zázemí v oblasti fitness a regenerace. Doufáme, že naše spolupráce mu pomůže k zisku dalších cenných kovů.

www.tomasslovak.com

Radim Stupka a Tereza Jendrulková

1 23 fotografie

Pár, který se věnuje sportovnímu společenskému tanci ve všech třech disciplínách: standardní tance, latinskoamerické tance a kombinace deseti tanců. Tančí spolu 14 měsíců a jsou již nejlepším párem olomouckého kraje. Mají dosaženou mezinárodní třídu ve standardních i latinskoamerických tancích. Účastní se mnoha mezinárodních soutěží i tréninkových campů. Oba tančí od 6 let, věnují se i trenérské činnosti. V roce 2011 se již po pouhém dvouměsíčním společném partnerství zúčastnili Mistrovství ČR v 10 tancích, kde se probojovali až do semifinále a obsadili v konečném pořadí 9. místo. K 1.1.2012 jsou na 5.místě v oficiálním žebříčku českých tanečních párů v 10 tancích a shodně na 13.místě ve standardních a latinskoamerických tancích z celkového počtu 115 párů. Jsou také pravidelnými finalisty české taneční ligy.

Michal Kratochvíl

1 23 fotografie

Mé jméno je Michal Kratochvil a narodil jsem se v roce 1992 v Olomouci, kde jsem ve svých 8 letech začal hrát golf. Když mi bylo asi 12 let, měl jsem sen, že budu golfový trenér. Proč být ale trenérem, když můžu být skvělý hráč, řekl jsem si v 15 letech. A tak začala moje cesta, jak se stát profesionálním hráčem golfu a řeknu Vám, nebyla to vůbec jednoduchá cesta. Zvládl jsem to a od 25.7.2014 jsem se oficiálně stal profesionálním hráčem golfu a začal jsem žít svůj sen. V roce 2009 jsem se stal v 17 letech nejmladším Mistrem golf klubu Olomouc ve hře na rány. V roce 2010 jsem se stal členem reprezentace a v roce 2014 se úspěšně kvalifikoval PRO GOLF TOUR 2015. 

www.michalkratochvil.eu

Adam Neubert

1 23 fotografie

Adam se kanoistice věnuje od svých 11 let. Závodí na kajaku ve sjezdu na divoké vodě v kategorii mladších dorostenců. V roce 2011 se stal Mistrem ČR žáků v závodě družstev ve sprintu a v klasickém sjezdu vybojoval bronz. Hned v prvním roce po vstupu do juniorské kategorie získal individuální titul Mistr České republiky pro rok 2012 v klasickém sjezdu a ve sprintu získal bronz. Patří mu také titul Mistra ČR v závodě družstev ve sprintu a klasickém sjezdu. Adam si svými výsledky v sezóně 2012 vyjel místo v družstvu B juniorské reprezentace. V roce 2013 vybojoval titul vicemistra světa v závodu družste na juniorském mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě v rakouském Loferu. Adam je studentem třetího ročníku anglické sekce Gymnázia Olomouc – Hejčín.

Pavel Čep

1 23 fotografie

MTB Downhill a MTB Enduro. Na kole závodí od sedmi let. Začínal Biketrialem (14 x titul MČR, Mistr Evropy, 2 x Vicemistr světa) a postupně přešel na MTB Downhill (Mistr ČR, Vítěz Českého a Slovenského poháru). Účastní se nejprestižnějších závodů Českého a Slovenského poháru, vybraných závodů světového poháru a závodů Moravskoslovenské série. V letošní závodní sezóně se umístil na 4.místě celkového pořadí v seriálu Českého poháru v kategorii Elite, zvítězil v závodu EnduroRace Specialized v Koutech nad Desnou a v úvodním závodu Moravskoslovenské série.

V roce 2013 se Pavel začal naplno věnovat MTB Enduru a podařilo se objet několik největších a nejvyhlášenějších závodů světa. Mezi ně patří závody s hromadným startem Megavalanche a Mountain of Hell, kdy na trať vystartuje až 700 lidí. Startuje se na ledovci a převýšení závodu je cca 2700 m, což závodníci zvládají volným terénem za neuvěřitelných 30 minut. V těchto závodech při své premiéře dojel Pavel na 58. a 17. místě. V roce 2014 má v plánu tyto závody zopakovat a pokud možno výsledky ještě vylepšit.

Václav Chaloupka

1 23 fotografie

Václav se věnuje kanoistice od svých 10-ti let. Závodí na singlkánoi mladších dorostenců ve slalomu na divoké vodě. V roce 2012 se začal pravidelně dostávat mezi českou špičku. Svědčí o tom zisk titulu vicemistra České republiky v témže roce. Zároveň si svými výsledky vyjel místo v juniorské reprezentaci B pro rok 2013. Zatím jeho největší úspěch je 3. místo na světovém poháru juniorů v Liptovském Mikuláši v roce 2012. Jeho cílem je vyjetí reprezentačního A týmu a s tím i účast na juniorském mistrovství světa v Austrálii poblíž Sydney v roce 2014. Václav je studentem druhého ročníku anglické sekce Gymnázia Olomouc-Hejčín.

Jaroslav Kulhavý

1 23 fotografie

Olympijský vítěz z Londýna LOH 2012, Mistr světa, Evropy i vítěz světového poháru, včetně finálového závodu SP (2011), vicemistr světa XC (2010), mistr Evropy (2010), 3. místo ve SP celkově (2010), vítěz finálového závodu SP (2010), 18. místo z letních olympijských her v Pekingu (2008), juniorský mistr Evropy i světa (2003), mnohonásobný mistr České republiky v CROSS COUNTRY, MARATONU, CYKLOKROSU.

Cyklista tělem i duší z Ústí nad Orlicí nyní působí v týmu SPECIALIZED RACING. Jedním z partnerů, kteří ho podporují v přípravě je i OMEGA centrum sportu a zdraví. Přejeme mnoho úspěchů.

www.jaroslavkulhavy.cz

Tomáš Behúň

1 23 fotografie

Jmenuji se Tomáš Behúň a triatlonu se věnuji od svých 15-ti let. Závodím v cross triatlonu a kvadriatlonu který se skládá z (plavání,cyklistiky,rychlostní kanoistiky, a běhu). Jsem členem klubu Titan Trilife Zlín který vychoval naše přední triatlonisty (Petra Vabrouška,Jana Čelůstku). Mezi mé největší úspěchy patří 2.místo na MČR ve sprint kvadriatlonu (2014) a následné vyjetí reprezentace, 1.místo -Světový pohár cross triatlon Stockholm (2014), 2.místo na Mistrovství světa ve sprint kvadriatlonu (2015), 1.místo na Mezinárodním poháru v cross triatlonu (Slovensko 2015), 3.místo na mistrovství Evropy v kvadriatlonu (Maďarsko 2015).

Skokani Olomouc

1 2 3 45 fotografií

Klub softballu a baseballu Skokani Olomouc svou sportovní a výchovnou činnost provádí dlouhodobě. V roce 2016 jsme oslavili již čtyřicáté výročí pálkovacích her v Olomouci.

Věnujeme se dětem od šesti let v baseballové přípravce, v současnosti máme obsazeny všechny mládežnické kategorie (U7, U8, U9, U10, U11, U13, U15 a U18) pořádané Severomoravským oblastním přeborem. Nábor dětí provádíme celoročně.

V mužské kategorii máme dva týmy. B tým hraje oblastní soutěž v rámci Severní a Jižní Moravy.

A tým hraje od roku 2005 nejvyšší baseballovou soutěž v ČR (Českou baseballovou extraligu). V loňském roce se olomoučtí baseballisté umístili na šestém místě.

Největší Úspěchy

Trénujeme v letním i v zimním období. Mládežnické kategorie trénují dvakrát týdně, extraligový A tým trénuje kromě pondělka každý den. Zimní příprava začíná v listopadu a končí v březnu.

Sportovní areál Skokanů je na Lazcích (Lazecká 79)
Více informací najdete na www.skokani.cz

pondělí - neděle
6:00 - 23:00

potřebujete více informací?
    585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Czech Raft Women Team - TR OMEGA
Czech Raft Women Team - TR OMEGA
další sportovci »

Nabídky partnerů


Lion Sport
30% sleva pro členy

Na zboží adidas na www.lionsport.cz


více informací »

Lion Sport
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím