Aplikace
Moje OMEGA
Raketové sporty

O klubu

Badmintonový klub mládeže byl založen v roce 2011 jako organizace, která v Olomouckém regionu vychovává nové badmintonové talenty. Navazuje tak na činnost badmintonového kroužku, který vznikl v roce 2008 s otevřením OMEGA centra sportu a zdraví v Olomouci.

Hlavním posláním klubu je rozvíjet sportovní odvětví badminton, přičemž se zaměřuje zejména na práci s mládeží.  Ta je zajištěna organizováním badmintonových akcí – tréninky juniorů, turnaje, letní soustředění, podpora trenérů při zvyšování trenérské kvalifikace.

Jsme členem Českého badmintonového svazu a Severomoravského badmintonového svazu od roku 2011. V současnosti organizujeme tréninky pro téměř 50 juniorů, z nichž 15 vlastní licenci Českého badmintonového svazu a zúčastňuje se regionálních a republikových badmintonových soutěží.

Badmintonový klub Omega Olomouc, z.s.
Novosadský dvůr 762/4, 779 00 Olomouc
e-mail: bkomegaolomouc@gmail.com

Na sportovní činnost dětí a mládeže v rámci klubu finančně přispívají:

Nová rezervace