skupinové aktivity

Počet volných míst v OmegaKlubu k 1.5.2017: 6

Zájemci o členství, více info zde

rozpis cvičení

Sledujte prosím stránku aktualit ve skupinových lekcích, kde najdete veškeré změny v rozpise, zrušené lekce apod. Na stránce typy skupinových cvičení můžete zjistit, co vás v dané lekci čeká. Nejaktuálnější informace o konání lekce a její obsazenosti najdete v rezervačním systému.

Lekce ze zeleného rozpisu včetně TRX najdete v rezervacích jako "skupinová cvičení".

Lekce z oranžového rozpisu včetně HOT a WARM lekcí i Aero Yogy najdete v rezervacích jako "sál3 - HOT".

Rezervovat se můžete osobně, telefonicky nebo on-line na www.omegasport.cz. Nečlenové si pro osobní, telefonické i on-line rezervace musí vložit kredit (minimálně ve výši rezervované lekce). Telefonicky nebo osobně se lze rezervovat maximálně na 1 lekci. Pokud se z rezervované hodiny neomluví klient minimálně 3 hodiny předem, bude mu účtován storno poplatek ve výši 100% ceny lekce (bude uhrazen při následující návštěvě centra nebo stržen z kreditu). Telefonické rušení rezervací centrum negarantuje! Členové OmegaKlubu mohou využívat on-line rezervací (včetně jejich rušení) stejně jako nečlenové, kteří mají vložen kredit a vygenerované web heslo. Od 1.9. 2014 účtujeme storno poplatky i u klientů, kteří mají dlouhodobý program nebo permanentku.

Rozpisy cvičení ve všech našich sálech


Sál 3 (7.8.2017) Sál 1 (7.8.2017)


pondělí - neděle
6:00 - 23:00

potřebujete více informací?
    585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím