Skupinové aktivity - aktuality

NOVÁ LEKCE AERO YOGY.

AE

Od 23.7. je do rozpisu zařazená nová lekce Aero Yogy s Radkou Janákovou. 


více »

ROZPIS, ZÁSTUPY, ZRUŠENÉ LEKCE OD 2.6.2014

sal 3

Dne 23.7. je zrušená dopolední Aero Yoga s Dašou Vybíralovou.


Z rodinných důvodů jsou od 23.7. zrušené lekce Yogy s Míšou Večeřovou. 


Od  7.7 . do 27.7.  má Magda Kuncová dovolenou. Zastupy má Radka Janáková dne 10.7. a 24.7.2014. 


Dne 10.7. a 24.7.2014 zastupuje na lekcích Hot Yogy Magdu - Radka Janáková.  


Dne 2.8 +16.8 je zrušená lekce Břišního pekáče se Soňou Berkovou. 


Dne 16.7., 6.8., 7.8., 29.8. jsou z důvodu dovolené zrušené lekce Pilates s Silvou Hapalovou. Dne 17.7. má zástup Daniela Richterová


více »

tb

NOVINKA: Od  30.6. vám nabízíme nový typ lekce TOTAL BODY s profesionální lektorkou Jitkou Bendovou. Lekce budou probíhat třikrát týdně v pondělí, středu a pátek vždy v 10.50 a 16.50 s výjimkou pátku, kdy bude lekce začínat 17.30 hodin. Lekce budou probíhat v sále č. 3 a od 30.6. do 4.7. je můžete vyzkoušet ZDARMA. Rezervaci si můžete dělat od dnešního dne. Na lekce zdarma lze vytvořit pouze jednu rezervaci na osobu.    


více »

NOVÉ LEKCE YOGY

wake up

Ve středu ráno v 6.30 jsme pro vás v sále číslo 3 připravili novou ranní lekci Wake-up Yogy s Míšou Večeřovou. Wake-up Yoga je ranní jemná a dynamická forma jógy, díky které se ráno probudíte a načerpáte sílu a energii na celý den. Přijďte se probudit, příjemně protáhnout, posílit celé tělo a vykročit do celého dne s úsměvem. Lekce je vhodná pro začátečníky, pokročilé, pro ženy i muže.


Další lekce s Míšou Večeřovou je čtvrteční dopolední lekce Power Yogy v 9.50 v sále číslo 1. Lekce je vhodná pro každého zdravého člověka, začátečníka i pokročilého, pro muže i pro sportovce. Jedná se o výborné cvičení pro všechny, kdo mají sedavé zaměstnání a bolí je záda, také pro maminky na mateřské dovolené, které chtějí zpevnit tělo po porodu a vyhnout se bolestem zad. Toto cvičení uvítá každý aktivní člověk, který chce mít pevné tělo i pevné nervy.


více »

TWERK DANCE V OMEGA CENTRU SPORTU A ZDRAVÍ

TWERK1

Tanec Twerk je jedno z nejnáročnějších cvičení na hýždě, stehna a břišní svaly. Jedná se o spojení tance a cvičení, při kterém se pohybujete ve stoji, v podřepu, v kleče a v předklonu. Současně pohybujete boky nahoru a dolů a tyto pohyby doplňujete o drobné poskoky. Twerk lze také vysvětlit jako sexuálně provokativní tanec, který se objevuje na scéně již ve 20. letech minulého století. Twerk má své rodiště v New Orleansu a popularitu tohoto tance v poslední době rozšířily popové hvězdy jako je Beyonce, Justin Timberlake a Miley Cyrus. Přijďte si i vy vyzkoušet toto náročné cvičení a tanec na lekce Twerk dance s Petrou Michlovou do Omega centra sportu a zdraví. 


ZKUŠEBNÍ LEKCE ZDARMA 


25.4. 16.30


26.4.  9.00


STANDARDNÍ LEKCE KAŽDÉ ÚTERÝ 18.45 V SÁLE 3 


 


více »

AERO

NOVINKA VE SKUPINOVÝCH LEKCÍCH


Aero yoga jinými slovy antigravity yoga nebo beauty yoga k nám přišla ze Španělska. V České republice je jen několik center, kde můžete zažít jogu, aniž byste se dotýkali země. Tato odnož jógy je doslova balzámem pro lidi, kteří trpí bolestmi zad a především krční páteře. Při cvičení nezatěžujeme kosterní systém, takže ji zvládnou i ti, kteří se zbytečně obávají silových jógových pozic. Komplexně má toto cvičení blahodárný účinek na prokrvení mozku, skvělý vliv na stav vaší pokožky a je nejlepší prevencí proti vráskám.


STŘEDA 9.45 A NEDĚLE 19.45 S DÁŠOU VYBÍRALOVOU 


více »

zumba

ZMĚNA LEKTORA ZUMBY. 


Z důvodu změny zaměstnání musela Markéta Šnoríková ukončit lektorování lekcí Zumby v Omega centru. Od 1.3 ji nahrazuje profesionální lektorka Zumby Petra Michlová. 


více »

bt

NOVÁ TANEČNÍ POSILA DO TÝMU OMEGA LEKTORŮ SKUPINOVÝCH LEKCÍ. 


Od března 2014 povede v Omega centru sportu a zdraví nové taneční lekce profesionální lektorka Petra Michlová. 


V úterý dopoledne a ve středu večer zařazujeme nové lekce BŘIŠNÍHO TANCE v novém sále č 3.  


Více informací na letáčcích.  


více »

bt

NOVÁ TANEČNÍ POSILA DO TÝMU OMEGA LEKTORŮ SKUPINOVÝCH LEKCÍ. 


Od března 2014 povede v Omega centru sportu a zdraví nové taneční lekce profesionální lektorka Petra Michlová. 


V úterý dopoledne a ve středu večer zařazujeme nové lekce LATINO FITNESS v sále č. 1.  


Více informací na letáčcích.  


 


 


více »

ZUMBA

ZUMBA NEDĚLE S MANUELEM - ZMĚNA ČASU 9.00-11.00


Na základě velkého zájmu zařazujeme od 2.3. pravidelné dvouhodinové lekce s Juanem Manuelem Garciou. Lekce začínájí v 9.00 hodin v sále číslo 1. Cena lekce pro něčleny 180 Kč. Cena pro členy 150 Kč.   


více »

hot 1

HOT LEKCE V NOVÉM SÁLE od 26.2.2014


změna lekce: od 5.3. středeční HOT YOGA od 8.30. hodin.     


 


HOT YOGA - HOT CORE - HOT PILATES


více »

NÁBOR DĚTÍ DO AEROBIK KLUBU OLOMOUC

Aerobik klub Olomouc, který je součástí OMEGA centra sportu a zdraví přijme do svých řad kluky a holky od 3 do 18 let, kteří chtějí sportovat a být součástí našeho týmu.


více »

ZMĚNA V REZERVAČNÍM SYSTÉMU

V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí. Více informací po kliknutí na nadpis.


více »

potřebujete více informací?

  • 585 205 700
  • 585 205 800

Otevírací doba :
PO - NE : 6:00 - 23:00

on-line kniha přání a stížností »