Skupinové aktivity - aktuality

ROZPIS, ZÁSTUPY, ZRUŠENÉ LEKCE OD 25.9.2014

SAL 3

Dne 31.10. jsou z důvodu nemoci zrušené všechny lekce Aero a Power yogy s Radkou Janákovou. 


Dne 31.10. v 10.25 zastupuje na lekci TRX Radka Šimčíka - Honza Čížeek. 


Dne 6.11. v 8.50 a 10.10 jsou zrušené dopolední lekce se Simonou Dřímalkovou.  


více »

HALLOWEENSKÁ OMEGA PÁRTY

halloween

Tři lekce strašidelného cvičení. Halloweenská pekelnická OMEGA párty se Simonou, Honzou a Radkou. Užijete si netradiční lekce cvičení plné překvapení! Na závěr TRX lekce daruje Honza za nejlepší kostým osobně vyřezávanou dýní se svíčkou ... 


více »

NOVINKA LES MILLS

LES MILLS

LES MILLS - rychlý, efektivní trénink zaměřený na posílení a vyrýsování břišních a hyždových svalů. Kombinace toho nejlepšího z osobního tréninku s energií skupinového cvičení. Funkční trénink střední až vyšší intenzity.


více »

UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA

L

NOVÁ LEKCE LATINO DANCE S KLÁROU HUDCOVOU. Dnes 14.10. od 20:00 ukázková lekce ZDARMA. Ještě jsou volná místa.


více »

PROBLEM ZONES

NOVINKA - PROBLEM ZONES


Navštivte lekci na které vydáte 500 až 800 kcal za hodinu. Zameříme se na bříško, zadeček, stehna, mezilopatkove svaly.


více »

ABS

NOVINKA - ABS SYSTÉM


- OD 3.10.2014 - KAŽDÝ PÁTEK V 16.05 - SE SIMONOU DŘÍMALKOVOU - 45 MINUT INTENZIVNÍHO FORMOVÁNÍ - PRO NEJLEPŠÍ A NEJKRÁSNĚJŠÍ BŘICHO


více »

NOVÉ LEKCE A LEKTOŘI NA TRX

TRX Vašíčková

Od 18.9. přidáváme nové čtvrteční a nedělní lekce TRX s našimi novými lektory Elenou Vašíčkovou a Monikou Pohankovou  


Nedělní lekce v 16.00 je vhodná i pro úplné začátečníky. 


více »

Nové lekce Aero yogy s novou lektorkou Martinou Zedníkovou

aero

Od 16.9. nabízíme nově s Martinou Zedníkovou úterní odpolední lekci Aero yogy pro začátečníky a středeční dopolední lekci pro pokročilé. Přidáváme rovněž lekce Power yogy a Aero yogy s Radkou Janákovou v sále č. 3.    


AERO YOGA - je cvičení ve vzduchu za pomocí závěsné sítě.  Aero yoga jinými slovy ... 


více »

Nové lekce s Evou Celtovou

b

BOSU FIT TO SLIM je intenzivní cvičební lekce s využitím balanční podložky BOSU, střídání aerobní aktivity a posilování která je bez choreografie. Cvičení komplexně posílí celé tělo, zlepší funkci kardiovaskulárního systému, posílí hluboký stabilizační systém, formuje problémové partie a speciálně břišní svalstvo. 


více »

TOTAL BODY S JITKOU BENDOVOU

tb

NOVINKA: Od  30.6. vám nabízíme nový typ lekce TOTAL BODY s profesionální lektorkou Jitkou Bendovou. Lekce budou probíhat třikrát týdně v pondělí, středu a pátek vždy v 10.50 a 16.50 s výjimkou pátku, kdy bude lekce začínat 17.30 hodin. Lekce budou probíhat v sále č. 3 a od 30.6. do 4.7. je můžete vyzkoušet ZDARMA. Rezervaci si můžete dělat od dnešního dne. Na lekce zdarma lze vytvořit pouze jednu rezervaci na osobu.    


více »

TWERK DANCE V OMEGA CENTRU SPORTU A ZDRAVÍ

TWERK1

Tanec Twerk je jedno z nejnáročnějších cvičení na hýždě, stehna a břišní svaly. Jedná se o spojení tance a cvičení, při kterém se pohybujete ve stoji, v podřepu, v kleče a v předklonu. Současně pohybujete boky nahoru a dolů a tyto pohyby doplňujete o drobné poskoky. Twerk lze také vysvětlit jako sexuálně provokativní tanec, který se objevuje na scéně již ve 20. letech minulého století. Twerk má své rodiště v New Orleansu a popularitu tohoto tance v poslední době rozšířily popové hvězdy jako je Beyonce, Justin Timberlake a Miley Cyrus. Přijďte si i vy vyzkoušet toto náročné cvičení a tanec na lekce Twerk dance s Petrou Michlovou do Omega centra sportu a zdraví.


více »

HOT LEKCE V NOVÉM SÁLE od 26.2.2014

hot 1

HOT YOGA - HOT CORE - HOT PILATES


více »

NÁBOR DĚTÍ DO AEROBIK KLUBU OLOMOUC

Aerobik klub Olomouc, který je součástí OMEGA centra sportu a zdraví přijme do svých řad kluky a holky od 3 do 18 let, kteří chtějí sportovat a být součástí našeho týmu.


více »

ZMĚNA V REZERVAČNÍM SYSTÉMU

V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí. Více informací po kliknutí na nadpis.


více »

potřebujete více informací?

  • 585 205 700
  • 585 205 800

Otevírací doba :
PO - NE : 6:00 - 23:00

on-line kniha přání a stížností »