Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

Yonex Junior Cup v Berlíně

5. 4. 2015

Ve čtvrtek odpoledne před turnajem jsme vyrazili směr Berlín. Po přespání u rodičů z klimkovického oddílu, který nás vzal pod svá křídla, jsme v brzkých ranních hodinách dále pokračovali a bez problémů dorazili na místo turnaje. Uvítala nás velká sportovní hala s 25 kurty, ve které jsme v průběhu tří dnů odehráli tři disciplíny a to dvouhru chlapců, čtyřhru chlapců a smíšenou čtyřhru.

 

S výsledky můžeme být celkem spokojeni. Ve dvouhře chlapců obsadil Martin Chumchal 3. místo. Ve smíšené čtyřhře obsadil pár Martin Chumchal - Klára Petrušková (Klimkovice) 2. místo. Drobným zklamáním skončila čtyřhra chlapců, kde Martin Chumchal s Davidem Slívou (Klimkovice) obsadili "pouze" 2. místo. Kluci měli na víc. 


Martin Chumchal se spoluhráči na stupních vítězů Martin Chumchal se spoluhráči na stupních vítězů Martin Chumchal se spoluhráči na stupních vítězů Ze zápasu smíšené čtyřhry Martin Chumchal na stupních vítězů Martin Chumchal se spoluhráči na stupních vítězů Spoluhráči z Klimkovic David Slíva a Martin Chumchal


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Aerobik klub Olomouc
Aerobik klub Olomouc
další sportovci »

Nabídky partnerů


Cafe Hájek
-10 % SLEVA mimo denní menu 11:00 - 14:00 hod.

více informací »

Cafe Hájek
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím