Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

Náš trenér Petr Kopecký na Mistrovství Evropy

31. 8. 2015

Ve dnech od 27. do 30. srpna tohoto roku se ve švédském Malmö uskutečnilo Mistrovství Evropy Masters ve squashi. Neztratil se na něm ani trenér SQKM Olomouc Petr Kopecký z Prostějova, který si v kategorii nad 35 let připsal vyrovnanou bilanci dvou vítězství a dvě prohry.
Prostějovský policista je aktuálně v žebříčku České asociace squashe na 15. místě a má na svém kontě dubnové vítězství na turnaji Czech Masters Open ve své kategorii. „Účast na Mistrovství Evropy byla pro mě vysněnou záležitostí a jsem rád, že jsem v Malmö nezklamal,“ komentuje své tažení švédským šampionátem Petr Kopecký. V prvním kole sice prohrál s Finem Valtolou, vzápětí ale přemohl Dána Fabecha. Následovala sice druhá těsná porážka od Svitzera z Dánska, nicméně v souboji o konečné 19. místo ve své kategorii rozdrtil svého českého kolegu Martina Paroulka.
Mistrovství Evropy ve Švédsku ve squashi se zúčastnilo celkem 441 hráčů, a to v šestnácti kategoriích. „Se svojí účastní jsem spokojený, byl to velmi kvalitní a náročný turnaj. Popravdě řečeno, měl bych možná problém porazit i hráče v kategorii starší o deset let. Byly k vidění skutečně kvalitní souboje. Jsem rád, že jsem mohl do Švédska odjet a chtěl bych touto cestou poděkovat městu Prostějov, které mi pomohlo veřejnou finanční podporou.“ řekl Petr Kopecký.

Trenér Petr Kopecký se na Mistrovství Evropy Masters ve squashi rozhodně neztratil

pondělí - neděle 6:00 - 23:00