Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

České akademické hry 2015

12. 9. 2015

V OMEGA centru sportu a zdraví se v termínu 10.-11.9.2015 konaly soutěže v badmintonu v rámci Českých akademických her 2015, které pořádala Univerzita Palackého. Na organizaci badmintonového turnaje se významně podíleli členové našeho klubu.

Turnaj byl velmi dobře obsazen. Mezi 34 přihlášenými studenty ze 12 vysokých škol figurovalo několik hráčů první desítky aktuálního žebříčku ČR jako jsou Adam Mendrek, který reprezentuje Masarykovu Univerzitu v Brně, Ondřej Král (VUT Brno), Jiří Louda (ZČU Plzeň), David Ptáček (VŠB TU Ostrava), Eliška Maixnerová (UP Olomouc) nebo Lucie Kolářová (ZČU Plzeň).

Trojnásobnou akademickou mistryní ČR se stala Lucie Kolářová (ZČU Plzeň), která ve finále dvouhry žen porazila ve vyrovnaném souboji Elišku Maixnerovou reprezentující pořádající Univerzitu Palackého 17:21, 21:16, 21:13. Společně s Eliškou Maixnerovou a Jiřím Loudou (ZČU) získala zlaté medaile také ve čtyřhře žen a smíšené čtyřhře. Eliška Maixnerová doplnila svou sbírku medailí ještě o bronzovou ze smíšené čtyřhry.

Mezi muži kraloval současný první hráč českého žebříčku Adam Mendrek (Masarykova univerzita), který ve finále dvouhry hladce přehrál Ondřeje Krále (VUT Brno) 21:15, 21:9. Akademickými mistry ČR ve čtyřhře mužů se stali Petr Jelínek (VUT) a Michal Světnička (MU). Neztratil se ani další zástupce Univerzity Palackého Lukáš Tlustý, který vybojoval bronz ve čtyřhře společně s Ondřejem Helarem (MU).

Kompletní výsledky turnaje najdete na www.tournamentsoftware.com

 


logocahmale.jpg Medailisté dvouhry mužů, zleva Adam Mendrek, Ondřej Král, David Ptáček Akademické mistryně ve čtyřhře Eliška Maixnerová a Lucie Kolářová, medaile předává proděkan FTK UP RNDr. Svatopluk Horák Všichni medailisté Českých akademických her 2015


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


MiFin
VIP KURZY na EUR a USD již od částky 5.000,- Kč

více informací »

MiFin
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím