Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

GALVA Olomouc Open 2017

4. 3. 2017

V sobotu 4. března 2017 jsme v OMEGA centru uspořádali badmintonový turnaj GP C GALVA Olomouc Open 2017, který se již tradičně hraje o putovní Olomoucký pohár. Náš klub reprezentovaly naše juniorky Barbora Budíková a Tereza Chumchalová. Do hry zasáhli také naši trenéři Eliška Maixnerová, která hraje za TJ Astra Zahradní Město a Tomáš Hroch (SK UP Olomouc).

Velmi úspěšně si vedla Eliška Maixnerová, která spolu s Adamem Szarzecem (TJ Slavoj Český Těšín) zvítězili ve smíšené čtyřhře, když v dramatickém finále porazili pár Somerlík - Kelnarová 21:17, 12:21, 21:19. Výborně si také vedla dvojice Maixnerová - Chumchalová, která byla 2 míče od postupu do finále. Nakonec však prohrály s pozdějšími vítězkami Barborou Otáhalovou (Sokol Židlochovice) a Annou Škarkovou (BK Kopřivnice). Vítězi dvouher se stali Nela Němcová (TJ Orlová-Lutyně) a Jan Somerlík (TJ Sokol Klimkovice), ve čtyřhře mužů obhájili putovní pohár Jan Somerlík a Petr Tomala (TJ Sokol Klimkovice).

Kompletní výsledky jsou zde:
http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=8F8F40D3-D7F8-4AA6-A419-0FC35040DC20


Vítězové smíšené čtyřhry Eliška Maixnerová a Adam Szarzec Vítězové smíšené čtyřhry Eliška Maixnerová a Adam Szarzec Vítězka dvouhry žen Nela Němcová Dvouhru mužů ovládl Jan Somerlík Nejlepší pár ve čtyřhře žen Barbora Otáhalová a Anna Škarková Loňské vítězství ve čtyřhře obhájili Jan Somerlík a Petr Tomala Loňské vítězství ve čtyřhře obhájili Jan Somerlík a Petr Tomala


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Fitness klub OMEGA
Fitness klub OMEGA
další sportovci »
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím