Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

Kondiční soustředění v Ostružné

22. 7. 2017

Třetí červencový týden vyrazila skupinka našich hráčů na kondiční přípravu do Jeseníků, konkrétně na nádherný penzion Ostružník v Ostružné. Sešli jsme se v neděli večer a ještě po večeři jsme vyrazili do okolí poklusem zjistit, kde to vlastně jsme.
Následující dny jsme měli ráno vždy rozcvičku, po snídani následoval dopolední trénink a po řádném poledním klidu ještě odpolední trénink. Snažila jsem se do tréninků zařadit pestrou škálu rychlostních, silových, vytrvalostních i koordinačních cviků a hlavně jsem chtěla, aby hráči začali trochu vnímat rozdíly mezi nasazením do jednotlivých úkolů. Chtěla jsem, aby pochopili, že „odmakat“ posilovací cvičení na 100% vypadá úplně jinak než „odmakat“ vytrvalostní běh. U některých se to opravdu povedlo a odmakali většinu tréninků na plno, což mě moc těší. Velkou pochvalu mají všichni na to, že se postupně jejich nasazení stupňovalo, seznamovali se s tím, jak to na soustředěních chodí a co se od nich očekává.
Večer jsem se snažila jim povědět něco více o badmintonu, aby se začali orientovat v tom, jaké hrací systémy se používají, jaké máme úrovně turnajů, které se týkají přímo jich a jaké známé hráče by mohli znát. S tím je spojená i moje prosba na listopad, kdy bude v Praze Mistrovství Evropy juniorů do 17 let v termínu 21.-29.11.2017 a byla bych moc ráda, kdy se hráči přijeli podívat. Takže prosím i rodiče, aby si udělali volno (ideálně asi na ten víkend) a vytvořila se skupinka, co by do Prahy vyrazila. Ubytování se pokusím zajistit společné.
Myslím, že na to, že to byla pro všechny premiéra, tak jsme to zvládli krásně a nikoho, ani mě, to neodradilo do dalšího kondičního soustředění příští léto. 

Eliška Maixnerová, trenérka

 


img-4089.jpg img-4200-1.jpg img-4207.jpg img-4213.jpg img-4260.jpg img-4312.jpg img-4394.jpg img-4476.jpg


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím