Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

Vojta Minář zlatý na přeboru severomoravského kraje do 13 let

3. 12. 2017

V sobotu se ve Vendryni bojovalo o možnost startu na Mistrovství České Republiky do 13 let. Za BK Omega jel pouze Vojta Minář, který vyhrál dva skvělé mixy se svou spoluhráčkou z Přerova Ellou Grigárkovou. Ve druhém zápase proti hráčům z Orlové museli předvést velice taktickou hru a přehrát hráče o hlavu či dvě vyšší, než byli oni sami. V boji o medaili prohráli s párem Waliszewski, Špačková 21:16,21:14. V singlu Vojta hladce přehrál Bořka Pnioka 21:8, 21:6, ale v dalším kole již nestačil na Michala Oswalda a prohrál ve dvou těsných setech 18:21, 17:21. Zapas byl vyrovnaný a moc mě těší, že se Vojta dostal z krize, kterou měl v první polovině druhého setu. Musel takticky měnit rytmus hry, styl hry, střídat různá podání a vložit další taktické prvky.

Celý den Vojta zlatě zakončil ve čtyřhře s Ondrou Lubenikem z Opavy, kdy postupně porazili páry Zlámal – Kupec, Ptáček – Oswald, Pešat – Frýdek. Ve finále se museli poprat s dobře nastartovanými a suverénně působícími hráči Bouchner – Glac z Ostravy. Tento tlak ustáli a vybojovali si postup na MČR U13, které bude příští týden v Liberci.

Vojta si tak připsal další vítězství v turnaji po zlatu v singlu na turnaji Boreček Opava, který byl před dvěma týdny. Vojtovi patří velká gratulace a držíme palce příští týden, kdy bude Omegu reprezentovat na Mistrovství ČR.


Vojta Minář podává při čtyřhře s Ondrou Lubenikem Vojta Minář s titulem krajského přeborníka Vojta s Ellou Grigárkovou při smíšené čtyřhře Vojta statečně bojoval také ve dvouhře


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Kanoistický oddíl SK UP Olomouc – historie
Kanoistický oddíl SK UP Olomouc – historie
další sportovci »
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím