Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

GALVA Olomouc Open 2018

16. 2. 2018

V sobotu 17.2.2018 se v Omega centru konal tradiční badmintonový turnaj o Olomoucký pohár GALVA Olomouc Open 2018. Barvy BK Omega Olomouc hájily naše juniorky Tereza Chumchalová a Barbora Budíková. V párových disciplínách se zúčastnila také trenérka našeho klubu a čerstvá vicemistryně ČR Eliška Maixnerová.

Ani jedné se však příliš nedařilo a k finálovým účastím měly daleko. S putovními poháry se tedy mohli vyfotit Lukáš Tlustý za vítězství ve dvouhře mužů, Renata Hánová (dvouhra žen), Jiří Bureš a Ondřej Helar (čtyřhra mužů), Marika Davidová a Eliška Kelnarová (čtyřhra žen), Marika Davidová a Martin Slíva (smíšená čtyřhra).

Kompletní výsledky najdete na adrese

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=01E14853-6AE1-41B7-82B0-8B2BEACB05CA


Lukáš Tlustý (TJ Sokol Dobruška) Marika Davidová (TJ Sokol Klimkovice) a Eliška Kelnarová (BK Kopřivnice) Marika Davidová (TJ Sokol Klimkovice) a Martin Slíva (BK Kopřivnice) Jiří Bureš (BADMINTON FSpS MU) a Ondřej Helar (Start Jihlava) Renata Hánová (VSK VŠB TU Ostrava)


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím