Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

Ohlédnutí za 10 lety juniorského badmintonu v Omega centru

18. 7. 2018
Badminton má v Olomouci dlouholetou tradici, kdy se začíná projevovat už od roku 1970. V roce 2011 začíná ale nová etapa olomouckého badmintonu založením klubu BK Omega Olomouc, která přetrvává až dodnes. Badmintonový klub Omega Olomouc navázal na činnost badmintonového kroužku, který vznikl v roce 2008 s otevřením OMEGA centra sportu a zdraví. 
Zaměřujeme se zejména na práci s mládeží, která má možnost trénovat několikrát týdně. Pravidelně pořádáme turnaje pod záštitou Českého badmintonového svazu pro všechny věkové kategorie, letní soustředění (kondiční i příměstské). Podporujeme trenéry při zvyšování jejich trenérské kvalifikace prostřednictvím trenérských kurzů, seminářů, školení pro rozhodčí, atd. 
Jsme členem Českého badmintonového svazu, Severomoravského badmintonového svazu a České unie sportu. V současnosti organizujeme tréninky pro téměř 50 juniorů, z nichž 20 již vlastní licenci Českého badmintonového svazu a pravidelně se zúčastňují regionálních badmintonových soutěží. Nově nabízíme pro nejmenší děti (5- 9 let) se seznámit s badmintonem prostřednictvím minibadmintonu (menší raketa, menší hřiště, nižší síť).   
V současné době pracuje náš tým pod vedením prezidenta klubu Jana Říhy v trenérském složení Eliška Maixnerová (trenér II.třídy), Zdeněk Chumchal (trenér III. třídy), Barbora Budíková, Tomáš Hroch, Tereza Chumchalová (trenéři  IV. Třídy).
Největší úspěchy:

Tereza Chumchalová na turnaji v Českém Těšíně Denisa Granátová s diplomem po úspěšném turnaji v Omega centru Barbora Budíková a Tereza Chumchalová na turnaji v Chropyni Denisa Granátová, Barbora Vrbová a Martin Chumchal cestují na turnaj do Klimkovic Martin Chumchal na turnaji v Klimkovicích Olympiáda dětí a mládeže 2017 s trenérem Zdeňkem Chumchalem Martin Chumchal na Olympiádě dětí a mládeže 2017 Na tréninku v Omega centru Kondiční soustředění v Ostružné 2017 s trenérkou Eliškou Maixnerovou Turnaj rodičů s dětmi 2017 Trénink


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Czech Raft Women Team - TR OMEGA
Czech Raft Women Team - TR OMEGA
další sportovci »

Nabídky partnerů


Cafe Hájek
-10 % SLEVA mimo denní menu 11:00 - 14:00 hod.

více informací »

Cafe Hájek
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím