Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 27.3.2019: 10

Zájemci o členství, více info zde

ZAHÁJENÍ ANTUKOVÉ SEZÓNY V OMEGA CENTRU!

5. 5. 2019

Vážení tenisoví klienti,

právě zahajujeme antukovou sezónu v OMEGA centru a posíláme vám několik tenisových informací:

  1. Letošní antuková sezóna je již v plném proudu, proto zvu všechny nadšence tenisu, aby si přišli vyzkoušet náš areál s 9 kurty. Pro upřesnění raději dodám pravidla pro antukové hráče v OMEGA centru:

 

  1. PŘESTAVBA OMEGA CENTRA:

OMEGA centrum sportu a zdraví odstartovalo revitalizaci centra a rozšíření některých prostor. Jako naši klienti se můžete těšit především na rozšíření fitness a vznik nového skupinového sálu.

Antukové hráče v měsících květnu a červnu 2019 zasáhne přestavba především u kurtů č. 4 a 5. Kurt č. 5 plánujeme otevřít od června 2019 a kurt č. 4 od července 2019. Můžete sledovat on-line rezervační systém. Jakmile budeme moci kurty zpřístupnit, rezervační systém bude uvolněn.

Do konce května 2019 plánujeme otevřít „letní“ šatny s rozšířenou kapacitou skříněk (šatny u vstupu na antuku). Chodba na antukové kurty skrz OMEGA centrum by měla být zpřístupněna se startem antukové sezóny od 1.5.2019. Po Velikonocích je možné, že se cesta zpřístupní i dříve.

Předem děkujeme za pochopení v případě zvýšeného hluku v antukovém areálu způsobeném přestavbou OMEGA centra.

  1. Termínová listina antukových turnajů pro léto 2019 – Termíny amatérských turnajů pro tenisové hráče pod sérií Malý Open jsou již vypsány. Sledujte vše na www.omegasport.cz/turnaje nebo na www.malyopen.com.

 

  1. Pravidelné rezervace – členové si mohou vytvořit dlouhodobé pravidelné rezervace na antukových kurtech nebo v hale. Stále Vám můžeme nabídnout atraktivní časy p 16. hodině a déle. Pro bližší informace kdykoliv kontaktujte Janu Sovovou na sovova@omegasport.cz

 

  1. Letní tenisové kempy ITS Tennis Academy – tenisová akademie nabízí opět několik termínů tradičních tenisových příměstských kempů pro děti od 4 let. Na děti čeká spousta zábavy a tenisu. Termíny kempů 8.-12.7.2019, 22.-26.7.2019 a 26.-30.8.2019.  Přihlášky u Vlastimila Fialy na fiala@itstennis.cz.

 

  1. ITS Tennis Academy – nabídka dalších tenisových služeb:

 

 

Těšíme se na vás na antukových kurtech OMEGA centra.


mg-2321.jpg


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


Beryl oční optika
10% sleva na veškerý sortiment, mimo prodeje kontaktních čoček

více informací »

Beryl oční optika
všechny nabídky »

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím