Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

Začátek druhé poloviny sezóny a hned Omega získala bronz!

8. 9. 2019

První zářijový víkend se hráli GPC U17 v Přerově. Jelikož se jednalo o první turnaj po letních prázdninách, přijeli sem hráči z širokého okolí i dálky poměřit své síly, rozehrát se zápasově a okouknout, jak velký posun kdo přes léto udělal.
I přes takto obsazený turnaj se naší Barče Vrbové podařilo ve čtyřhře získat bronz, kdy po boku přerovské Barbory vyhrály nad olomoucko-brněnskou dvojicí Tereza a Tereza a následně prohrály s mladým párem Lucka a Lucka.
Ve dvouhře pak Barča postoupila mezi 8 nejlepších, kdy porazila nasazenou hračku, se kterou před půl rokem prohrála na tři sety. Dneska byl zápas úplně jiný a Barča vyhrála 21:6, 21:11. Takže velké zlepšení. To bylo vidět i ve čtvrtfinále, kde potrápila nasazenou jedničku a pozdější finalistku Valérii z Ostravy.
Pánskou část tvořil Matěj, Martin, Adam L. a Vojta. Nikdo z nich si nepřipsal žádnou výhru, i když Vojta byl blízko. Potřetí za sebou dostal do prvního kola Honzu Ptáčka a tentokrát už chyběl jen kousek (19:21,20:22). Pro kluky věřím dobrá zkušenost a hlavně plno oblastí, na kterých můžou zapracovat.


fig1.jpg fig2.jpg fig3.jpg Barbora Baranová a Barbora Vrbová s bronzem


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


MiFin
VIP KURZY na EUR a USD již od částky 5.000,- Kč

více informací »

MiFin
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím