Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 8

Zájemci o členství, více info zde

BENEFIČNÍ CVIČENÍ 1.10. - Tanec pro Vláďu aneb tančím, protože můžu

26. 9. 2019

Úterý 1.10. v Omegacentru v 16:40-17:55hod./SÁL 4 (délka lekce 75minut)


Cena za lekci je 130Kč pro všechny stejná

(nelze aplikovat slevy - roční programy, multisport....)

Celý výtěžek bude věnován pro dobrou věc. Kdo se nemůže zúčastnit a přesto by chtěl přispět, můžete zaslat jakoukoli částku na transparentní účet - 2501658336 / 2010

 

Tančím, protože můžu! Jógou proti smrtelnému onemocnění ALS

Více než 60 jógových studií v Česku a na Slovensku se spojilo, aby jógou upozornily na smrtelné onemocnění ALS (amyotrofická laterální skleróza). Benefiční cvičení je určeno pro Vladimíra Mikuláše, terapeuta, jogína a bývalého maséra české fotbalové reprezentace, jež touto zákeřnou nemocí onemocněl.

 

V Omegacentru proběhne dobročinná jóga v úterý 1.10. pod vedením Moniky Medřické. 

 

Nápad na benefiční akci vznikl jako výzva na sociálních sítích. Virtuální prostor je v dnešní době hybnou silou, a tak se skrze něj spojila jógová studia a také lidé, kterých se příběh dotýká. Hlavním mottem akce je slogan: „Tančím, protože můžu!“ Věta symbolizuje přítomnost, ve kterém bychom měli žít, ačkoli na tento fakt často zapomínáme. V úterý 1.10. se bude „tančit“ pro Vláďu, ale také pro všechny, kdo s ALS bojují. Jeho přístup k nemoci je velkou inspirací vnitřní síly a nezdolné životní energie, jež navzdory kruté diagnóze vybízí k reflexi. Vladimír totiž stále září a je plný nezdolného optimismu.

Pojďme roztančit jógou Omegu! Pojďme pomoci společnou energií, radostí a finančním obnosem Vláďovi a jeho rodině. Jste zváni všichni ti, kteří si chcete zacvičit pro dobrou věc. Celý výtěžek poputuje na transparentní účet a následně Vladimíru Mikulášovi a jeho rodině. Projekt probíhá ve spolupráci s charitativní organizací ALSA z.s., jež pomáhá lidem s onemocněním ALS. Benefice ukazuje sílu komunity, lidského soucitu a uvědomění, že taková nemoc může potkat kohokoli z nás.

Do benefice se zapojila i brněnská výtvarnice a oděvní designérka Petra Bartoňková alias Petruccya, majitelka obchodu Pura Vida v brněnských Žabovřeskách. Pro tuto příležitost navrhla benefiční legíny, tílka a samolepky. Podpořit nemocného Vláďu mohou lidé prostřednictví jejich zakoupení.

Příběh terapeuta, maséra a jogína silně zasáhl nejen jógovou komunitu. Před pár lety onemocněl Vladimír Mikuláš nevyléčitelnou nemocí ALS neboli amyotrofickou laterální sklerózou. O tomto fatálním neurodegenerativním onemocněním se ve společností stále příliš nemluví. V průběhu dochází k postupnému odumření svalů a v konečné fázi není mozek schopen většinu z nich ovládat a pacient zůstává úplně ochromen při zachování psychických a mentálních schopností. S touto nemocí celý život bojoval například Stephen Hawking.

 

Více informací: www.zsalsa.cz

Vladimír Mikuláš u Jana Krause: https://www.youtube.com/watch?v=43tJy6Urgug


beneficni-plakat.jpg


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím