Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

Turnaj GP C v Omegacentru

12. 10. 2019

V půlce září náš klub pořádal turnaj dospělých, na kterém se již tradičně sjeli kvalitní hráči z celé Moravy. K vidění zde byli trenérky, trenéři i hráči našeho klubu Omega Olomouc. V mixu se představil prezident klubu Jan Říha, který hrál s naší novou trenérskou posilovou Marií Studenou, a v prvním kole podali velice dobrý výkon, ve kterém na tři sety nakonec nestačili na sourozence Závodné. V prvním kole si též zahrála Barča Vrbová, která hrála s Honzou Slívou, dále se však nedostali. Mezi osm nejlepších se dostala další naše nová trenérská posila, Kateřina Frischová, která od září trénuje olomoucké hráče. Celkové prvenství v mixu pak získala naše trenérka Eliška Maixnerová se spoluhráčem Honzou Somerlíkem, který je také hrajícím trenérem.
Dámská část následně pokračovala i v dalších disciplínách. Zvláště úspěšná byla dámská dvouhra, kdy na 1. místě se umístila Eliška, na 2. místě Kačka a na 3. místě Barča J. Co víc si přát! Ve čtyřhře se na scénu opět vrací Maruška, která získala se svou spoluhráčkou Michaelou Moravcovou bronz, když v prvním kole porazila Kačku. Barča si též zahrála pouze první kolo, ve kterém prohrály s pozdějšími vítězkami.
Děkujeme Janu Říhovi za celou organizaci a Terce Chumchalové za vrchního rozhodčího. Stejně tak velký dík patří celému areálu Sportovního centra Omega Olomouc za výbornou dlouhodobou spolupráci a poskytnutí místa pro turnaj.


foto8.jpg foto9.jpg foto10.jpg foto11.jpg


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


Lion Sport
30% sleva pro členy

Na zboží adidas na www.lionsport.cz


více informací »

Lion Sport
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím