Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 8

Zájemci o členství, více info zde

! ! ! ANTUKOVÁ SEZÓNA ZAHÁJENA ! ! !

20. 4. 2020

OMEGA centrum sportu a zdraví otevírá antukovou sezónu v testovacím režimu za speciálních opatření. Vnitřní prostory OMEGA centra  jsou uzavřeny. Přístup do šaten a sprch není možný.  

Vstup do antukového areálu je povolený pouze se zakrytým nosem a ústy při dodržování veškerých hygienických opatření vlády ČR. Rezervace antukových kurtů je možné vytvořit pouze přes náš on-line rezervační systém na internetových stránkách OMEGA centra (www.omegasport.cz) nebo přes aplikaci Moje OMEGA v případě předem vložených financí (kreditu) na veškeré budoucí rezervace kurtů členů i nečlenů OmegaKlubu. Po svém přihlášení si kredit můžete doplnit kartou přes platební bránu (https://www.omegasport.cz/doplneni-kreditu/). Rezervovaný kurt bude poté uhrazen z kreditu. Bez rezervace předem není umožněn vstup do antukového areálu. Na dodržování pravidel bude dohlížet po celý den správce antukových kurtů.

Zde naleznete nápovědu na přihlášení do on-line rezervačního systému - https://www.omegasport.cz/napoveda-k-rezervacim/.

Veškeré dotazy na rezervace antukových kurtů můžete směřovat na Janu  Sovovou na tel. 602 515 603 nebo na email: sovova@omegasport.cz


antuka.jpg


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


ODDÍL KANOISTIKY SKUP OLOMOUC
ODDÍL KANOISTIKY SKUP OLOMOUC
další sportovci »
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím