Akce

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

Galva Olomouc Open 2020

13. 9. 2020

V neděli 13.9.2020 jsme uspořádali v březnu odložený turnaj GP C Galva Olomouc Open 2020, který se každoročně hraje o putovní poháry. Barvy BK Omega Olomouc hájili Eliška Maixnerová, Barbora Vrbová a Jan Říha.

Nejdále se dostala Eliška Maixnerová ve smíšené čtyřhře.  Společně s Davidem Pokorným (BADMINTON FSpS MU) se probojovali do finále, kde po tuhém boji podlehli Marii Růžičkové s Martinem Slívou 17:21, 21:18, 17:21.
Barča Vrbová se s Honzou Říhou probojovali do druhého kola, kde již nestačili na pár Frischová-Blaník. Barča s Eliškou se ještě zúčastnily dámské čtyřhry, kde po dramatické bitvě prohrály 11:21, 22:20, 18:21 s Terkou Chumchalovou a Aničkou Škarkovou.

Nejúspěšnějšími hráči letošního ročníku se stali Marie Růžičková (BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team) a Martin Slíva (BK Kopřivnice), kteří dosáhli na tomto turnaji málokdy vídaného tzv. triple, tj. vítězství ve všech třech disciplínách.

Kompletní výsledky najdete zde


img-1689.jpeg Vítěz dvouhry Martin Slíva Vítězové mixu Marie Růžičková a Martin Slíva Vítězové čtyřher Sagáčik, Slíva, Růžičková, Moravcová Vítězka dvouhry Marie Růžičková Eliška s Barčou v akci Eliška s Barčou v akci Eliška s Davidem ve finále mixu Eliška s Davidem ve finále mixu Být uveden na poháru je velká čest Turnaje se ze zjevných důvodů nemohla zúčastnic oblíbená zdravotnice Klára


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím