Akce

Zájemci o členství, více info zde

Využijte narozeninových akcí a nastartujte se opět s MILONEM

20. 2. 2021

MILON SLAVÍ V ÚNORU 7. NAROZENINY

Jako první milon studio v České republice jsme otevírali 3.2.2014. Máme radost, že můžeme 7. narozeniny oslavit na dálku s našimi klienty, kteří si oblíbili tento unikátní kruhový trénink. I když už únor končí, o narozeninové akce nepřijdete ani vy a budou platné ještě celý měsíc po otevření milon studia.

Těšíte se opět na sport? Přemýšlíte, jak se nastartovat do aktivního života? Nechte to na nás.

  1. Využijte zvýhodněnou cenu pro tříměsíční program. Akce platí jak pro nové klienty, tak pro stávající miloňáky, kteří si budou prodlužovat svůj další tříměsíční program.
  2. Dlouho jste necvičili? Nevíte, jak začít? Celý měsíc po otevření poskytujeme 3 zkušební tréninky navíc ZDARMA. Již nyní si rezervujte své místo u Jany Sovové na tel: 602 515 603 nebo na sovova@omegasport.cz a po otevření vás budeme kontaktovat s rezervací prvního tréninku pro vás.
  3. Sport a výživa spolu úzce souvisí, využijte akce na nutriční služby naší poradkyně a milon trenérky Anny Kopčákovéjídelníček „5 x jinak“ 1 + 1 ZDARMA nebo sleva 1.500 Kč na startovací nutriční program na 3 měsíce. Nikdy nebylo lehčí začít.

Nechte to na odbornících, kteří vám ušijí trénink i jídelníček na míru!

Více o milonu naleznete zde:  https://www.omegasport.cz/milon-circle/milon-circle/. Služby naší nutriční poradkyně a zajímavé články o výživě shlédnete na https://www.omegasport.cz/poradna-diagnostika/tym-diagnostiky/bc-anna-kopcakova/


narozeninova-akce-7-narozeniny.png


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


Profi-tisk group s.r.o.
pralinky a čokolády s Vaším logem

více informací »

Profi-tisk group s.r.o.
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím