Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

NABÍDKA PRÁCE - hledáme hlavního manažera fitness

OMEGA centrum sportu a zdraví hledá parťáka na pozici MANAŽER FITNESS CENTRA

Do mladého a dynamického kolektivu hledáme parťáka, který bude svým přístupem nepostradatelný a stane se pevnou oporou a leaderem našeho týmu. Parťáka, který bude ochoten pracovat ráno i večer :-) Který bude poskytovat nejvyšší úroveň služeb a péče klientům i kolegům a zároveň se bude aktivně podílet na rozvoji celého fitness centra. Který bude přicházet s novými nápady a postřehy, jak posouvat úroveň centra a držet jeho kvalitu na nejvyšší příčce.

 Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání (ideálně v oblasti tělesné kultury)
  • certifikované vzdělání (fitness trenér)
  • praxi v oblasti fitness trenéra minimálně 3 roky
  • zkušenosti z provozu v obdobném prostředí
  • manažerské zkušenosti (výhodou)
  • silnou a vyzrálou osobnost
  • organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • vstřícné, příjemné a reprezentativní vystupování
  • pozitivní, proaktivní a proklientský přístup
  • perfektní komunikační dovednosti
  • vysoké pracovní nasazení a odhodlání
  • optimistického a týmového ducha
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2)

 Nabízíme

  • práci v jednom z nejmodernějším fitness center v ČR (fitness ČR roku 2020)
  • práci v příjemném kolektivu
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • odpovědnou a zajímavou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • atraktivní zaměstnanecké benefity

Popis pozice

  • zajištění plynulého chodu a rozvoje fitness centra
  • utváří, udržuje a rozvíjí zákaznicky orientovanou kulturu centra
  • vzor osobního fitness trenéra pro všechny členy fitness týmu
  • odpovědnost za profesní i osobnostní růst celého kolektivu
  • organizace akcí a soutěží v centru
  • vedení týmu osobních trenérů a obsluhy fitness včetně přípravy podkladů pro fakturace
  • koordinace poskytovaných služeb osobních trenérů a obsluhy fitness včetně zpracování evidence jejich odměn
  • rozpis služeb, řešení záskoků, organizace schůzí týmu osobních trenérů a obsluhy fitness
  • příprava ceníku, implementace novinek
  • nastavování a plnění cílů
  • monitoring konkurence

Ideální kandidát

  • dynamická osobnost s vůdčími a organizačními schopnostmi, s kladným vztahem ke sportu – fitness, otevřeně komunikující s pozitivním myšlením a životním optimismem

V případě, že jste otevřen/a této nové výzvě, velice rádi se s Vámi setkáme a prodiskutujeme podrobnosti osobně. Svoje životopisy a certifikaci o vzdělání fitness trenéra zasílejte na info@omegasport.cz. V případě dalších dotazů volejte 734 765 914. Těšíme se na vás!

Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte