Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

Tenisový ITS CUP startuje! Vstup ZDARMA!

16. července 2021

Tenisový ITS CUP startuje! Vstup ZDARMA!

Tenisový ITS CUP startuje! Vstup ZDARMA!

Mezinárodní tenisový turnaj ITS CUP se vrací na kurty OMEGA centra sportu a zdraví. Po roční koronavirové odmlce naše akademie ITS Tennis Academy připravila již 12. ročník této úspěšné akce opět v plné parádě. Vše odstartuje tuto neděli 18.7. a bude probíhat celý týden v termínu 18. 7. – 25. 7. 2021.

Dotace turnaje byla povýšena z 25.000 USD na 60.000 USD, což náš turnaj řadí znovu mezi největší turnaje kategorie ITF v České republice. Jsme poctěni, že díky vysoké kvalitě turnaje si nás vybrala Mezinárodní tenisová federace a umožnila tak v našem areálu přivítat hráčky světové úrovně.

Mezi přihlášenými hráčkami se na prvních pozicích pohybují hráčky kolem 200. místa žebříčku WTA. Ze známých tenisových jmen můžete znát Terezu Smitkovou, která tento týden na LiveSport Prague Open turnaji v Praze předvedla vyrovnaný boj s Kateřinou Siniakovou. Mezi další známé startující naděje patří olomoucká Anna Sisková, Jesika Malečková, Miriam Kolodziejova nebo Johana Marková.

Kvalifikační utkání proběhnou od neděle 18. 7. 2021 do pondělí 19. 7. 2021. Hlavní soutěž turnaje bude zahájena v úterý 20. 7. 2021 a vyvrcholí finálovým zápasem dvouhry v neděli 25. 7. 2021 v 10:00 hod.

Na webových stránkách turnaje www.itscup.cz a stránkách OMEGA centra www.omegasport.cz si můžete prohlédnout podrobnější program zápasů. Budeme zde pravidelně podávat aktuální informace týkající se rozpisů a výsledků zápasů. Veškeré zápasy můžete sledovat také přes live stream, který naleznete na stránkách turnaje www.itscup.cz.

Vstupné na tenisový turnaj ITS CUP 2021 je ZDARMA.

Přijďte s námi fandit českým hráčkám.


Přejeme mnoho zajímavých tenisových zážitků.

 

Zpět na všechny Akce a novinky