Doplnění kreditu

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 8

Zájemci o členství, více info zde

Doplnění kreditu

Potřebujete si zadat rezervaci a nemáte dostatečný kredit? 

Zde si můžete doplnit kredit přímo na svůj OMEGA účet a rezervaci si ihned vytvořit. Vložit si jej můžete přes platbu kartou (VISA i MasterCard) nebo expresním bankovním převodem u těchto bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Uni credit bank, ČSOB, mBank, Sberbank, Fio banka, era, Equa bank, GE Money Bank, Raiffeisen BANK; případně také u ostatních bank (převod do 2 dnů).

Pro vložení kreditu máte možnost využít službu ePlatba+ (expresní bankovní převod), která vás přesměruje na internetové bankovnictví vaší banky. Prostřednictvím internet bankingu odešlete platbu s vložením kreditu. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Registrací do našeho on-line rezervačního systému dává klient společnosti GEMO SPORT a.s. souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které klient uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


Lion Sport
30% sleva pro členy

Na zboží adidas na www.lionsport.cz


více informací »

Lion Sport
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím