fitness

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 8

Zájemci o členství, více info zde

Posilovna


Fitness Olomouc - interier a vybavení posilovny 1 Fitness Olomouc - interier a vybavení posilovny 2 Fitness Olomouc - interier, vybavení posilovny 3 Fitness Olomouc - interier, vybavení posilovny 4


Zažijte pocit dokonalého pohybu v harmonii s dokonalým prostředím

Plně klimatizovaná posilovna je vybavena stroji značky Technogym. Tyto stroje splňují nejnáročnější kritéria na biomechaniku pohybu i design. Sál o rozloze 400 m2 nabízí široké spektrum posilovacích stanovišť, nadstandardní kardio zónu a dostatečný prostor pro strečink. Prostor posilovny je vybaven audio systémem, který vám díky plazmovým obrazovkám umožňuje sledovat televizní kanály dle vašeho přání.

Posilovací a silová zóna

Sestavení jednotlivých strojů je navrženo tak, aby vyhovovalo širokému spektru klientů. Veškeré posilovací stroje uspokojí nároky všech věkových skupin, stejně tak začátečníků i profesionálů. Jednoduché pneumatické nastavení vám pohodlně umožní nastavit stroj dle vašich požadavků přímo ze sedu.

Posilování na strojích můžete doplnit cvičením s volnými vahami, které jsou k dispozici v silové části posilovny, kde jsou pro vás připraveny jednoruční činky, volná závaží a různé typy lavic. Silová zóna je rozdělena na část mužskou, která nabízí vyšší váhy závaží a část ženskou, která je uzpůsobena ženským potřebám posilování, včetně lavic pro posílení břišních svalů a zad.

Kardio zóna

V naší kardio zóně se dokonale zahřejete před tréninkem nebo zde můžete strávit celý svůj aerobní trénink. Kardio zóna je vybavena 19 kardio stroji od běžících pásů, různých typů kol, stepů, elipticalů až po bruslařský trenažér. Dostatečný počet kardio strojů vám zajistí výběr stroje dle vašeho přání, aniž byste museli čekat, až se stroj uvolní. Veškeré stroje jsou vybaveny displejem, který nabízí jednoduché ovládání a nastavení různých typů cvičebních programů. Čas na strojích vám zpříjemní systém plazmových obrazovek, na kterých můžete sledovat několik televizních kanálů, ať už hudebních, sportovních či filmových. Díky propojení vašich sluchátek s televizí si můžete vybrat, který televizní kanál budete poslouchat.

Strečinková zóna

Strečink je nedílnou součástí posilování, proto jsme pro vás připravili prostornou strečinkovou zónu, nabízející kromě klidného prostředí, také doplňující cvičební pomůcky, díky kterým si komplexně protáhnete celé tělo.

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Klára Neubertová
Klára Neubertová
další sportovci »

Nabídky partnerů


Cafe Hájek
-10 % SLEVA mimo denní menu 11:00 - 14:00 hod.

více informací »

Cafe Hájek
všechny nabídky »

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím