milon circle

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

trénink na zkoušku

Chcete začít sportovat? Trénink na zkoušku!

Milon circle je forma fitness, díky které budete dosahovat vašich cílů.
Stačí vám 35 minut času 2 x za 10 dní.

Milon circle nabízí výsledky všem a není jen nudným fitness drilem, který znáte.
Začněte a sami uvidíte, že to nebylo nikdy tak snadné!

Spokojení členové milon circle doporučují:

"Cvičení milon circle ve sportovním centru OMEGA jsem začala pravidelně navštěvoavt v únoru 2014. Hned po prvním měsíci cvičení jsem na sobě pozorovala zlepšení kondice a celkově jsem se cítila lépe. Jedna z velkých výhod tréninku na milon circle je to, že vám trenér pravidelně měří složení těla. Díky tomu jsem se po několika měsících s nadšením dozvěděla, že jsem díky cvičení na "milonu" zhubla 8 kg a zbavila jsem se 5 % tělesného tuku. Toto cvičení můžu všem vřele doporučit, protože z vlastní zkušenosti vím, že milon circle je velice efektivní a díky trenérům je vždy na tréninku dobrá atmosféra."    Iva Š.

"Už dva měsíce pravidelně navštěvuji milon circle v OMEGA centru a musím říct, že jsem velmi spokojená a začínám se cítit výborně. Líbí se mi hlavně automatické nastavování strojů dle mých parametrů, cvičení je jednoduché, rychlé a účinné. Další výhodu vidím v tom, že můžu přijít kdykoliv, nemusím se objednávat a díky tomu, že je OMEGA otevřena každý den, tak si svých 35 min na cvičení najdu bez problémů. Velmi se mi líbí profesionální přístup trenérů milonu, jejich vstříctnost a snaha, abych byla spokojená, což se zatím daří."    Monika K.

 

Formulář milon

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím