nápověda k rezervacím

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 8

Zájemci o členství, více info zde

nápověda k rezervacím

Pravidla on-line rezervací

On-line rezervace mohou provádět členové OmegaKlubu a dále klienti, kteří nejsou členy OmegaKlubu po splnění určitých podmínek:

Pro členy OmegaKlubu lze přes on-line systém rezervovat aktivity maximálně 4 týdny dopředu, pro nečleny maximálně 2 týdny dopředu. Na některé aktivity není možné zadat rezervaci přes tento systém. Informace najdete v poznámkách u jednotlivých aktivit.

Odhlašování a změny rezervací jsou možné přes tuto aplikaci bez storno poplatku nejpozději 24 hodin předem u raketových sportů a 3 hodiny před rezervovanou skupinovou aktivitou. Pro dokončení smazání rezervace je nutné kliknout na oranžový text "potvrdit zrušení rezervace".

Přihlášení

Pro první vstup do aplikace vyplňte následující údaje:

login: příjmení člena OmegaKlubu dle Členské smlouvy s velkým prvním písmenem a diakritikou (př. Novák)

heslo: číslo členské karty (př. 972, 2171 apod.) nebo „web heslo“ (př. 12345)

Pokud neznáte své členské číslo, jelikož se k vám ještě nedostala vaše členská karta, kontaktujte pro tuto informaci recepci centra. „Web heslo“ pro nečleny může být vygenerováno na žádost na recepci. Změňte si své heslo, aby váš přístup nebylo možné zneužít. Toto proveďte kliknutím na „změna hesla“. Pokud změna úspěšně proběhla, objeví se text „Heslo bylo změněno“.

Rezervace

Vraťte se na „Rezervace“ a můžete zarezervovat svou hodinu, lekci, aktivitu apod. Pro zjištění, ve kterých hodinách je možné se rezervovat a pro rozvrhy hodin klikněte na preferovaný druh sportu nebo aktivity a vyberte si datum, kdy chcete danou aktivitu rezervovat. Kliknutím na daný typ aktivity se dostanete do rozvrhu aktuálního dne.

Zůstatek budgetu dlouhodobé rezervace

Po přihlášení si můžete zkontrolovat svůj zůstatek u dlouhodobé rezervace či budgetu na sportovní aktivity hned na začátku po kliknutí na "moje rezervace" a "Pro zobrazení zůstatku klikněte ZDE".

Rezervace TENIS, SQUASH, BADMINTON, STOLNÍ TENIS

Pro tyto raketové sporty si v „Typu sportoviště“ vyberete číslo kurtu, na kterém chcete hrát. V kolonce „Od:“ si nastavíte hodinu případně půlhodinu, kterou budete začínat hrát. „Délka rezervace“ značí, jak dlouho budete danou aktivitu provozovat (30 min, 1 hod, 1 hod 30 min příp. 2 hod). Kliknutím na text „REZERVOVAT“ si svou hodinu zarezervujete. Potvrzení tohoto úkonu bude doloženo textem: „VAŠE REZERVACE PROBĚHLA V POŘÁDKU“.

Rezervace SKUPINOVÝCH LEKCÍ - sál 1, sál 3, sál 4

Oranžová políčka v týdenním rozvrhu vám prozradí (po umístění kurzoru na dané políčko), které lekce se v daný den a dobu konají a také zda je na lekci ještě volné místo. Rezervaci provedete tak, že buď kliknete na lekci nebo si najedete kurzorem dovnitř políčka „Lekce“ a zde se objeví seznam všech lekcí na daný týden. Kliknutím na danou lekci si vyberete typ aktivity. Poté kliknutím na „REZERVACE“ svou volbu potvrdíte. Potvrzení tohoto úkonu bude doloženo textem na levé straně: „VAŠE REZERVACE PROBĚHLA V POŘÁDKU“.
Nezapomeňte, že pokud se nedostavíte na lekci bez omluvy (nejpozději 3 hodiny před začátkem hodiny), bude vám naúčtován storno poplatek ve výši 100% ceny lekce. Tyto storno poplatky účtujeme i u klientů s dlouhodobým programem nebo permanentkou.

REZERVAČNÍ SYSTÉM NÁHRADNÍKŮ NA SKUPINOVÉ LEKCE 

V případě plně obsazené skupinové lekce můžete být registrován jako NÁHRADNÍK.

Pokud se uvolní místo, zašleme Vám e-mail a SMS.

Informace o uvolněném místě bude rozeslána hromadně všem náhradníkům. Pokud budete mít o volné místo zájem, vytvoříte si rezervaci na webu nebo po telefonu. Následně vám přijde email o potvrzení rezervace pro vaši kontrolu.

Rezervace powerplate, diagnostika, rehabilitace a různé masáže

Rezervace jsou možné pouze telefonicky dle informací pod rezervační tabulkou.

Adventure golf

Vstup na adventure golf není potřeba rezervovat.
Skupiny nad 10 osob prosíme o domluvu předem u Jana Pejřimovského (tel: 602 515 552, e-mail: pejrimovsky@omegasport.cz).

Odhlašování a změny rezervací

Odhlašování a změny rezervací jsou možné přes tuto aplikaci bez storno poplatku nejpozději 24 hodin předem u raketových sportů a 3 hodiny před rezervovanou skupinovou aktivitou. Pro dokončení smazání rezervace je nutné kliknout na oranžový text "potvrdit zrušení rezervace".

Je možné zde smazat i rezervaci, za kterou již bude placen 50% nebo 100% storno poplatek. Zrušení rezervace a výše storno poplatku (i nulového) je nutné potvrdit při rušení kliknutím na oranžový text „potvrdit zrušení rezervace“. Poté je rezervace zrušena. Storno poplatky za nevyzvednuté rezervace budou vybírány v plné výši ceny skupinové aktivity při příští návštěvě OMEGA centra sportu a zdraví (event. v 50% výši u raketových sportů odhlášených 24 – 8 hodin předem).

Pro přehled o zadaných rezervacích na vaši osobu použijte odkaz „SEZNAM VAŠICH REZERVACÍ“ nebo "moje rezervace", který naleznete po vašem přihlášení pod vašim účtem.

Pro členy OmegaKlubu lze přes tuto on-line rezervaci provést rezervace maximálně 4 týdny dopředu. Klienti, kteří nejsou členy OmegaKlubu mohou přes tuto on-line rezervaci provádět rezervace maximálně 2 týdny dopředu. Pokud se pokusíte provést rezervaci do minulosti nebo na dobu delší než za čtyři/dva týdny od doby rezervování, nebude váš požadavek akceptován. Dlouhodobé rezervace řešte, prosím, přímo s managementem OMEGA centra sportu a zdraví.

Odhlášení z aplikace provedete klikem na „odhlásit se“.

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800


© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím