Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

OMEGA TURNAJE - 19.11. - TENIS + BAD

Termín turnaje: 19. 11. - 19. 12. 2011

V sobotu 19.11.2011 se konal v OMEGA centru již druhý halový turnaj čtyřher letošní sezóny. Turnaj s 19 dvojicemi měl velmi vysokou hráčkou úroveň, což předurčovalo zajímavé boje ve skupinách i v následujících pavoucích hlavní soutěže a útěchy. Ceny o třetí místo si kolegiálně mezi sebe rozdělily dvojice hráčů Iveta Severová, Vladislav Dočkal a Jan Seidl, Roman Maršalík. Druhé místo si zasloužila dvojice Miroslav Petružela a Simon Kumer. Výborné zápasy celý turnaj předváděli a první místo právem získali František Brieslinger a Ladislav Loubal. Pavouk útěchy vyhráli Michal Kršňák s Vojtou Častulíkem. Děkujeme všem hráčům za účast a perfektní atmosféru.

Následující tenisový turnaj čtyřher se bude konat v sobotu 14.1.2012. Zájemci se již nyní mohou hlásit na emailu: chalupova@omegasport.cz nebo na tel: 602 515 603. Budeme se těšit.

Badmintonové čtyřhry měli tentokrát nižší účast a vítězství nakonec vybojovala rodinná dvojice Truclových.