omega

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

klubové členství

Ceník členství v OmegaKlubu ZDE

Stanete-li se členy OmegaKlubu, budete moci využívat služeb centra do sytosti a navíc k nim dostanete řadu dalších výhod. Základní myšlenkou klubu je podporovat návštěvníky v pravidelné aktivitě a tím přispívat k vytváření kvalitního a zdravého životního stylu. V rámci našeho klubu budete moci bojovat proti civilizačním nemocem jako je nadváha a obezita, zvýšený krevní tlak, cukrovka či chronický stres.

Stav své kondice si můžete nechat pravidelně ověřit v diagnostické místnosti. Nejmodernější přístroje na měření, které jsou v naší republice jen ojediněle, dokážou odhalit informace o vašem těle, o kterých ani netušíte. Výsledky testování poté slouží jako podklad pro kondiční trénink a zlepšování fyzického stavu organismu.

Benefity pro členy OmegaKlubu:


clensky-unor2013-predek.jpg clensky-2015-cerven2.jpg


Své členství si tvoříte na míru na základě konzultace s našimi zákaznickými managery - rezervujte si svůj termín schůzky.

Členství je tvořeno z několika částí, které dávají komplexní celek služeb
na míru osobním potřebám a požadavkům:

Pro uzavření členství kontaktujte manažera péče o klienty - Bc. Kristína Přikrylová: 602 505 174, prikrylova@omegasport.cz

Placení celkového poplatku je možno dvěma základními způsoby. Nejjednodušší možností je platba celé částky najednou na základě uzavření smlouvy o klubovém členství, druhou možností je zavedení trvalého příkazu k úhradě na základě výše měsíční splátky.


Soubor typu pdfVšeobecné obchodní podmínky OMEGA centra(56,6 kB)stáhnout
pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


Cafe Hájek
-10 % SLEVA mimo denní menu 11:00 - 14:00 hod.

více informací »

Cafe Hájek
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím