Aplikace
Moje OMEGA
Navštěvují nás

Areál Bozeňov

Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte

Sport & Relax areál Bozeňov nabízí pro členy Omega klubu slevu 15 % na ubytování ve Wellness hotelu*** nebo penzionu Bozeňov dle platných ceníků na webových stránkách www.bozenov.cz

                

Pro uplatnění slevy je nutné se na recepci prokázat členskou kartou Omega klubu.

Areál Bozeňov se nachází uprostřed bušínovských lesů, v údolí, kde sice není signál, ale zato je tu mnoho aktivit pro každého. Porozhlédnete se kolem sebe a uvidíte bohatou přírodu za každého ročního období. V této rozmanité krajině se nachází hotel inspirovaný venkovským stylem, s útulným wellness centrem a kvalitními masážemi. Najdete tu také penzion, který je jen pár kroků od malé přehrady Na Jahodné.

V restauraci ochutnáte domácí speciality ze surovin od místních dodavatelů a k nim patří i výborné víno, které vám tým Bozeňova rád nabídne.

Ve Sport & Relax areálu můžete relaxovat, bavit se s přáteli, sportovat, pořádat oslavy nebo firemní akce, užít si romantický pobyt či wellness víkend. Tým Bozeňova je připraven splnit každé vaše přání.

Hotel má 12 moderně zařízených pokojů. Na výběr jsou pokoje dvoulůžkové, rodinné, pokoj romantický a také pokoj bezbariérový. Každý je vybaven sociálním zařízením se sprchou a vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem s přímou volbou, LCD televizorem se SAT TV a internetovým Wi-Fi připojením.

V penzionu je připraveno ubytování s celkovou kapacitou 48 osob ve čtyřlůžkových pokojích. Ty jsou vybavené umyvadlem, toalety a sprchy jsou společné (dva pokoje mají sociální zařízení vlastní). Penzion Bozeňov je v těsné blízkosti wellness hotelu a restaurace. Nabízí zastřešený průchod do hotelové části a k výtahu.

V areálu můžete dále využít různé druhy sportovních atrakcí a aktivit pro děti (například adrenalinový park, lezeckou věž, půjčovnu kol, dětskou hernu apod.)

V červenci a srpnu vás čekají animační programy pro děti i dospělé, stejně tak rozmanité zábavné a sportovní akce.