Aplikace
Moje OMEGA

Czech Raft Women Team - TR OMEGA

Michaela Kratochvílová, Kateřina Vacíková, Zuzana Valtrová, Lenka Bauerová , Blanka Martinková, Lenka Vandasová, Pavla Procházková

Tým vznikl již v roce 2001, ale ve výše uvedeném složení bojují o tituly od roku 2010.Tato ženská raftová posádka, která je složená převážně z kajakářek na divoké vodě, má na svém kontě mnoho úspěchů. Posádka je držitelkou titulů mistryň Evropy a světa (2011 - Costa Rica, 2015 - Indonésie, 2018- Argentina) a také mnohonásobných mistryň ČR. Na mistrovství světa 2019 v australském Tully měly bronzové žně-ve všech disciplínách získaly bronz. Toto si vynahradily na před mistrovství světa v čínském Ziyuanu, kde získaly celkové zlato.

V sezóně 2020 je čeká v březnu světový pohár na čtvrté nejtěžší řece světa Futaleufú v Argentině, v květnu mistrovství Evropy u nás na Lipně a na konci srpna mistrovství světa v Číně.

Od roku 2015 závodí tým pod názvem TR OMEGA a na tyto světové závody se připravují právě u nás ve fitness centru a po těžkých tréninzích regenerují v mokré zóně. Doufáme, že naše zázemí jím pomůže natrénovat na získání dalších cenných kovů.

  facebook TR OMEGA