rakety

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

squash

Nabízíme vám hru v nejhezčím squashovém prostředí v Olomouci. Hraje se na třech kurtech od firmy ASB. Celý prostor poskytuje vysoký komfort hry pro hráče. Dostatečná velikost prostor pro rozcvičení a zázemí za kurty svědčí o odborné architektonické přípravě projektu.

Diváky potěší přehledností a dostupností. Ke sledování mají na výběr hned několik pohledů. Jednak ze židliček či pohovek u squashových kurtů ale také z prostorné galerie ve 2. patře.

Návštěvníky, kteří se touží zlepšovat ve své technice, uspokojíme ve spolupráci s týmem profesionálních trenérů, kteří získali certifikaci České squashové asociace. Poskytujeme osobní trénování hráčů všech věkových skupin, pro ty nejmenší je k dispozici squashová škola.

Organizujeme pravidelné turnaje pro příchozí hráče a také amatérskou squashovou ligu. V našem centru působí a tréninkovou činnost vyvíjí několik olomouckých závodních týmů a také Squashový klub mládeže Olomouc. Bližší informace získáte na recepci centra nebo na tel.: 603 972 356 (Jan Říha).

Oficiální trenéři squashe v OMEGA centru

Šauer Miloš, tel: 608 323 533

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím