skupinové aktivity

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 8

Zájemci o členství, více info zde

AEROBIK KLUB OLOMOUC - cvičení pro děti

AEROBIK KLUB OLOMOUC, z.s. - Nejlepší klub roku 2012, 2013 a 2015 příjme nové členy jak do komerčního tak i závodního aerobiku

Nevíte jaký druh aktivity zvolit pro vaše děti. Neváhejte a přijďte vyzkoušet komerční a sportovní aerobik do klubu AK OLOMOUC. Posláním klubu je spojit zdravotně rekreační pohybovou činnost s profesionálním sportem. Z roku 2017 máme 9x titulů Mistrů České republiky v soutěži Mistry s mistry. V roce 2018 se nám poprvé v historii klubu podařilo probojovat na Mistrovství Evropy v soutěži FISAF. Odkud si naše závodnice dovezly 2x titul Vícemistryně Evropy a 1x titul II.Vícemistryně Evropy 2018. Rovněž se dívky nominovaly na Mistrovství Světa, kde získaly titul Vícemistryně světa 2018.

AEROBIK KLUB OLOMOUC pořádá nábor do těchto kategorií:

Sebou na první lekci:

Sportovní oblečení (elastické), boty s bílou podrážkou a pití 

Přípravka mladší a starší: 

Trénuje se jednou nebo dvakrát týdně pod vedením profesionálním trenérů v sále Omega centra sportu a zdraví. Děti dostanou základy aerobiku, gymnastiky, baletní a atletické průpravy. Pokud bude snaha ze strany dítěte, může být kdykoliv během školního roku přehozeno do závodního aerobiku. 

Klademe důraz na zlepšování pohybových schopností dítěte, zejména na rozvoj koordinace, kondice a flexibility. Děti se naučí ovládat své tělo, rozvíjet hudební cítění a pohybovou všestrannost, kterou pak můžou uplatnit následně při sportovním aerobiku nebo při jiné jakékoliv sportovní aktivitě.

ZKUŠEBNÍ TRÉNINKY PRO NOVÁČKY probíhají celé září:

Závodní aerobik: 

Trénuje se třikrát nebo čtyřikrát týdně pod vedením profesionálních trenérů v sále Omega centra sportu a zdraví nebo Fitcentru Na Tribuně. Během celého roku se účastníme různých soutěží jako Mistry s mistry, Fisaf, Děti fitness a jiné. 

Pokud byste měli zájem o závodní aerobik, je potřeba individuální konzultace - prosím volejte hlavní trenérce Ing.Michale Schwarzové.

 

Informace:


Ing. Míša Schwarzová, tel: 776 334 024, michala87@seznam.cz

Více informací (rozpisy, ceníky, přihlášky) na www.aerobikolomouc.cz


nábor AK Olomouc adriana-dobesova-vlevo-katka-tesarikova-uprostred-vendula-pudelova-vpravo.jpg adriana-dobesova-vpravo-katka-tesarikova-uprostred-vendula-pudelova-vlevo-michala-schwarzova.jpg kristyna-frysakova-michala-schwarzova.jpg 2 img-5232.jpg img-5264.jpg img-4373.jpg img-4380.jpg img-4406.jpg img-4410.jpg img-4680.jpg


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím