skupinové aktivity

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

rozpis cvičení


f3d633e5-0742-4ac2-8761-87c37f4aed27.jpeg cd35aab4-6cfb-46da-93e7-8f15acb15560.jpeg 2a6e5740-a611-4f68-a61c-effaa78d16dc.jpeg


REZERVACE LEKCÍ

Lekce si můžete rezervovat osobně, telefonicky nebo on-line na www.omegasport.cz. Nečlenové si pro osobní, telefonické i on-line rezervace musí vložit kredit (minimálně ve výši rezervované lekce). Pokud se z rezervované hodiny neomluví klient minimálně 3 hodiny předem, bude mu účtován storno poplatek ve výši 100% ceny lekce (bude uhrazen při následující návštěvě centra nebo stržen z kreditu). Telefonické rušení rezervací centrum negarantuje! On-line rezervace můžou využívat členové i nečlenové, kteří mají vložen kredit a vygenerované web heslo. 

NELZE DĚLAT DVĚ REZERVACE NA JEDNO JMÉNO A PŘIJMENÍ!!!

Každý si může rezervovat pouze 1x místo na skupinovou lekci. (např. rezervovat místo kamarádce, která nemá členství nebo kredit pro rezervování skupinové lekce).

Lekce z oranžového rozpisu najdete v rezervacích jako "skupinové lekce sál3 ". Nově jsme označily SPECIAL LEKCE v rezervacích, patří tam HOT a WARM lekce, AERO yoga, SM systém, FACE yoga, TRAMPOLÍNKY. 

Lekce z modrého rozpisu najdete v rezervacích jako "skupinové lekce sál4".

Lekce ze zeleného rozpisu najdete v rezervacích  jako "skupinové lekce sál1".

TRX lekce najdete v rezervacích jako "TRX".

 

REZERVAČNÍ SYSTÉM NÁHRADNÍKŮ NA SKUPINOVÉ LEKCE 

V případě plně obsazené skupinové lekce můžete být registrován jako NÁHRADNÍK.

Pokud se uvolní místo, zašleme Vám e-mail a SMS.

Informace o uvolněném místě bude rozeslána hromadně všem náhradníkům. Pokud budete mít o volné místo zájem, vytvoříte si rezervaci na webu nebo po telefonu. Následně vám přijde email o potvrzení rezervace pro vaši kontrolu.

 

AKTUALITY

Sledujte prosím stránku aktualit ve skupinových lekcích, kde najdete veškeré změny v rozpise, zrušené lekce apod. Na stránce typy skupinových cvičení můžete zjistit, co vás v dané lekci čeká. Nejaktuálnější informace o konání lekce a její obsazenosti najdete v rezervačním systému.
 

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


MiFin
VIP KURZY na EUR a USD již od částky 5.000,- Kč

více informací »

MiFin
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím