skupinové aktivity

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

rozpis cvičení

Skupinové lekce se cvičí v SÁLE 1 (zelený rozvrh) a také v SÁLE 3 (oranžový rozvrh).


sal-1-29-10-2018.jpg sal-3-29-10-2018.jpg sál 3 (19.11.2018)


 

REZERVACE LEKCÍ

Lekce si můžete rezervovat osobně, telefonicky nebo on-line na www.omegasport.cz. Nečlenové si pro osobní, telefonické i on-line rezervace musí vložit kredit (minimálně ve výši rezervované lekce). Pokud se z rezervované hodiny neomluví klient minimálně 3 hodiny předem, bude mu účtován storno poplatek ve výši 100% ceny lekce (bude uhrazen při následující návštěvě centra nebo stržen z kreditu). Telefonické rušení rezervací centrum negarantuje! On-line rezervace můžou využívat členové i nečlenové, kteří mají vložen kredit a vygenerované web heslo.

Lekce ze zeleného rozpisu včetně TRX najdete v rezervacích jako "skupinová cvičení".

Lekce z oranžového rozpisu najdete v rezervacích jako "sál3 ". Nově jsme označily SPECIAL LEKCE v rezervacích, patří tam HOT a WARM lekce, AERO yoga, SM systém FACE yoga, TRAMPOLÍNKY. 

AKTUALITY

Sledujte prosím stránku aktualit ve skupinových lekcích, kde najdete veškeré změny v rozpise, zrušené lekce apod. Na stránce typy skupinových cvičení můžete zjistit, co vás v dané lekci čeká. Nejaktuálnější informace o konání lekce a její obsazenosti najdete v rezervačním systému.
 

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím