služby plus

Počet volných míst v OmegaKlubu k 1.12.2017: 15

Zájemci o členství, více info zde

nopalové pečivo

Nopalový chléb a rohlíky v prodeji také v našem centru. Denně čerstvé od 10:00

Potravina starých Mayů s 50% obsahem vlákniny, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Ochutnejte velmi dietní a zdravý chléb. Dobrou chuť.

Potravina starých Máyů (indiánů, původních obyvatel jižního Mexika), vyrábí se z kaktusové mouky - z Opuncie, která roste na sopečných polích v Latinské Americe.

Nopalové pečivo obsahuje, jako jediná potravina na světě, v každém gramu 50% vlákniny, všechny minerály a vitamíny mimo vitamín C. V přírodě existuje 21 aminokyselin, toto pečivo jich má 17. Dále obsahuje pektiny a chová se také jako antioxidant. Stopové prvky pektinů a vlákniny se nashromáždí a vše ve vaší „zažívací továrně“ stabilizují – napomáhají předcházet zácpě či průjmům a regulují váhu. Tento chléb je velmi dietní, protože obsahuje pektiny a vlákninu, které na dvanácterníku váží cukry, tuky i jedy a nepustí je do krve. Zároveň váží karbohydráty, a proto toto pečivo mohou mimo jiné i diabetici. Vláknina v pečivu nezpůsobuje vznik polypů a zánětů ve střevech a napomáhá předejít vzniku rakoviny tenkého a tlustého střeva a konečníku.

Pokud denně sníte minimálně 2-3 krajíce tohoto chleba, nebo 3 rohlíky, a budete dodržovat pitný režim, první výsledky se dostaví již 7. až 9. den.  Vyžaduje se však pravidelná konzumace, která vám komplexně ochrání celý zažívací systém.

Chléb vydrží jemný, vláčný a pórovitý po dobu nejméně 6 dní, rohlíky takto vydrží 2 dny.

Více také na www.nopalovychleb.cz


chleb.png


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


ODDÍL KANOISTIKY SKUP OLOMOUC
ODDÍL KANOISTIKY SKUP OLOMOUC
další sportovci »

Nabídky partnerů


Napapijri
10% sleva pro členy

Platí pro rok 2015, neplatí na slevové a výprodejové akce.


více informací »

Napapijri
všechny nabídky »

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím