Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

TENISOVÝ TURNAJ - ANTUKA - 23.6.2013

Termín turnaje: 23. 06. 2013

Dne 23. 6 . 2013 v OMEGA centru sportu a zdraví proběhl v pořadí druhý antukový turnaj čtyřher. Za krásného slunečného počasí jsme se sešli v počtu 8 dvojic. I když byl turnaj v porovnání s ostatními menší, měli jsme možnost zhlédnout vyrovnané a napínavé zápasy, mezi našimi stálými hráči, ale opět i ,,nováčky". Vždy je velmi potěšující, že hráči mohou měřit své síly vždy s někým novým a o naše turnaje je zájem i mimo členskou základnu OMEGA centra.

Hráli jsme na dvě skupiny. Dva nejlepší ze skupin postoupili do hlavní soutěže a ostatní sehráli mezi sebou zápasy v útěše. Výsledky: Útěchu vyhráli Pavel Šošolík, Alexandr Šimek (9:3). Hlavní soutěž: 3. místo Jaroslav Pazdera, Zdeněk Psotka (7:5), 2. místo Jaroslav Krsička, Petr Šafář. Ceny za první místo vybojovali bratři Zbyněk Janíček, Radim Janíček (9:3)

Těším se společně s vámi na další turnaj, který bude 28.7.2013. Na programu budou čtyřhry, ale i singly.