Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

TENISOVÝ TURNAJ ČTYŘHER 15.3.2014

Termín turnaje: 15. 03. 2014

Dne 15.3.2014 se uskutečnil v řadě předposlední halový tenisový turnaj čtyřher a smíšených dvojic.

Celodenní sobotní turnaj byl odehrán ve dvou skupinách na 4 tenisových kurtech. To nasvědčuje tomu, jakou formu naši tenisté mají, že zápasy ve skupině odehráli skoro bez přestávek. Do hlavní soutěže se pak probojovaly i dvě smíšené dvojice (Buchta, Fleischamnnová a Šošolík, Hejná).

Našich turnajů se vždy účastnilo bratrské duo Janíčci, kteří byli jako hlavní favorité. Tento turnaj však došlo ke změně a měli jsme možnost shlédnout dvojici ve složení: Zbyněk Janíček (starší z bratrů) a p. Matuška. Tato, pro nás nová dvojice, se probojovala do finále, kde se setkala s p. Hrabalem a p. Tesaříkem.

Vítězně ze souboje vyšel Hrabal, Tesařík. Za výsledek 6:3 převzali ceny za první místo a Janíček, Matuška za druhé. Třetí místo obsadili Seidl, Maršalík, kteří za stavu 6:1 porazili dvojici Pavliš, Kůrka. Po celý den fandily tenistům nejen rodiny, ale i hráči se povzbuzovali navzájem.

Chtěla bych Vás pozvat na poslední halový turnaj, který bude 12.4.2014. Tímto turnajem uzavřeme zimní halovou sezónu. Aktuálně už je připravena i termínová listina na antukové turnaje. Všechny přihlášky zasílejte na tenis@omegasport.cz, informace na tel. čísle 604515514.

Těším se na nové, ale i stávající hráče na dalších tenisových turnajích.