Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

TENISOVÝ TURNAJ DVOUHER 18.1.2014

Termín turnaje: 29. 01. - 28. 02. 2014

V sobotu 18. 1. 2014 se uskutečnil tenisový turnaj dvouher. O turnaj byl mezi hráči velký zájem, přijeli nás navštívit i ze sousedního Slovenska. O vyrovnanosti hráčů ve skupině svědčily dlouhé výměny a dohrání skupin až v pozdních odpoledních hodinách. Pavouk se proto dohrával ve zkrácené verzi a hráči začínali za stavu 2:2.

Nejlépe si vedl pan Tůma, který nejen svou dobrou fyzickou kondicí, ale i trpělivou hrou porazil ve finálovém zápase pana Šošolíka 6:4 a odnesl si ceny za první místo. O třetí místo bojoval pan Maršalík s panem Krsičkou, první zmiňovaný dotáhl zápas do vítězného konce.

Jak je zvykem, hráli jsme i pavouka ,,útěchy", ve kterém ve finálovém zápase za stavu 6:3 vyhrál pan Mojak nad panem Kousalem.

Další tenisová sobota v OMEGA centru je naplánovaná na 15.2.2014 na programu budou tentokrát čtyřhry. Své přihlášky ještě stále můžete zasílat na email tenis@omesport.cz. V případě dotazů volejte +420 604 515 514.