wellness, masáže

Počet volných míst v OmegaKlubu k 1.12.2017: 15

Zájemci o členství, více info zde

MASÁŽE, FYZIOTERAPIE: Mgr. Zdeněk Bartl

Rezervace na tel. 722 903 736 nebo na e-mailu zd.bartl@seznam.cz
www.masazeol.cz

Odborný fyzioterapeut a masér: Mgr. Zdeněk Bartl
 

Ceník masáží najdete ZDE.

 

Bolí Vás záda? Máte problémy s pohybovým aparátem? Jste unaveni po sportovní nebo pracovní činnosti? Omezují Vás bolesti při pohybu?

Přijďte na fyzioterapii, kde Vás zbavíme bolesti. Odborný fyzioterapeut si Vás vyšetří a pomůže odstranit příčinu bolestí pomocí fyzioterapeutických technik. Pravidelnými návštěvami u fyzioterapeuta můžete bojovat s chronickými bolestmi a předcházet asymetrickému přetěžování organismu.

Fyzioterapeutické techniky

Dopřejte uvolnění a odpočinek Vašemu tělu, přijďte relaxovat! Vyberte si z našich masáží!

Klasická relaxační a sportovní masáž

Klasická masáž slouží k uvolnění ztuhlých, přetížených svalů a odstranění bolestivých míst ve svalech. Podle intenzity a tlaku masážních hmatů poskytujeme masáže relaxační a sportovní.

Masáž lávovými kameny

Dopřejte si relaxační masáž horkými lávovými kameny v havajském stylu. Přikládáním „vibrujících“ kamenů na energetická centra a stimulací energetických drah prožijete hluboké uvolnění organismu. Jemná masáž horkými kameny v kombinaci s havajskými technikami uvolní ztuhlé a přetížené svaly. Při masáži lávovými kameny dochází k lehké lymfodrenáži a tím k odvodnění organismu, detoxikaci a stimulaci vylučovacího systému.

Lymfatická masáž

Manuální lymfatická masáž aktivuje lymfatický systém a zlepšuje imunologickou obranu. Masáží se odplaví škodliviny z těla, dochází k detoxikaci a odvodnění organismu. Uvolnění lymfatického systému pomáhá k odstranění otoků, bolestivosti lymfatických uzlin a organismus se lépe vypořádá s pocity únavy a vyčerpanosti. Působením jemných doteků a lehkého tlaku při masáži je pokožka zdravější, jemnější a čistější.

Lymfodrenáž (přístrojová)

Lymfodrenáž zahrnuje manuální ošetření lymfatických uzlin a přístrojovou lymfodrenáž. Je prováděna moderním přístrojem Lymphastim pracujícím na principu postupující tlakové vlny (presoterapie). Masáž končetin se děje na základě komprese vzduchem nafukovaných speciálních návleků. Naplňováním jednotlivých komor návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující jemný tlak, který účinně nahrazuje tzv. svalovou pumpu. Aktivuje průchod lymfy přes lymfatické uzliny do hlavního mízovodu. Dochází k odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání.
Více informací »

Čokoládová masáž se zábalem

Čokoláda blahodárně působí na pokožku, pomáhá proti depresi, stresu a špatné náladě, odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlé svaly. Zanechá pokožku jemnou, hebkou, zahalenou do vůně čokolády.

Medová masáž

Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus, který silně oživuje. Medová masáž je proto vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu. Masáž svým působením osvobozuje celý organismus od toxinů.

Fidži masáž horkými mušlemi

Masáže horkými mořskými mušlemi výborně stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Terapeutické účinky této masáže spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění životní energie v těle. Díky rytmické a intuitivní masáži v rytmu mořských vln prožijete úžasnou relaxaci a příjemné pocity bezpečí.

ParaffinWax

Můžete si u nás zakoupit masáže i formou dárkových poukazů a permanentek.

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


Expres pneu.cz
5 litrů zimní kapaliny do ostřikovačů pro členy zdarma

více informací »

Expres pneu.cz
všechny nabídky »

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím