wellness, masáže

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

mokrá zóna


mokra-zona-02.jpg mokra-zona-07.jpg mokra-zona-08.jpg mokra-zona-11.jpg mokra-zona-12.jpg mokra-zona-13.jpg sanitace-tabulka-web.jpg


Naše relaxační zóna nabízí prostor pro odpočinek po náročném tréninku a načerpání nové energie. V příjemném prostředí si můžete užívat bublinky v prostorné vířivé vaně (vniřní a venkovní), protáhnout si svaly v protiproudovém bazéně nebo si s přáteli zarelaxovat ve finské sauně. Kromě finské sauny je k dispozici také parní komora, bylinná sauna, finaská sauna jen pro ženy, ochlazovací bazének, sprchy s atrakcemi a ledovač. Další uvolnění poté zajistí prosluněné místnosti s výhledem na tenisové kurty nebo tmavá odpočívárna s meditačními melodiemi. Komfort prostředí poté dotváří plně vybavený bar. Kávu či osvěžující drink si můžete vypít na terase, která je s vnitřní částí propojena francouzským oknem. Na terase si můžete zarelaxovat pod širým nebem ve venkovním whirlpoolu nebo na pohodlných lehátkách.

Ve společné sauně probíhají pravidelné saunové ceremoniály. Při saunovém ceremoniálu saunérka polévá kameny vodou s vonnou esencí a rozhání horký vzduch po sauně ručníky. Ceremoniály jsou každé úterý, čtvrtek v 18:15, 19:00 a 19:45. Od 18.11.2018 už i v neděli.

Nádherné hnědé opálení získáte v soláriích. K dispozici jsou dvě místnosti s jedním klasickým a jedním turbo soláriem.

Své unavené tělo můžete svěřit do rukou odborníků a nechat se namasírovat nebo si užít sílu zdravých zábalových kúr.

Mokrá zóna

Vstup do mokré zóny je povolen pouze dětem od 6 - 12 let, které jsou členy OmegaKlubu, a to v pracovních dnech do 17.00 hod. a o víkendech a svátcích do 12.00 hod.. Pro osoby starší 12 let se cena vstupu do mokré zóny řídí dle aktuálního ceníku. Pro ověření dosaženého věku bude obsluha recepce požadovat předložení karty pojištěnce či jiného dokladu totožnosti s uvedeným datem narození.


Soubor typu jpgsauna-pravidla4.jpg(1,1 MB)stáhnout
Soubor typu pdfnavstevni-rad-regeneracni-zony.pdf(130,9 kB)stáhnout
pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


Cafe Hájek
-10 % SLEVA mimo denní menu 11:00 - 14:00 hod.

více informací »

Cafe Hájek
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím