Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

Na co se můžeme letos v rámci OMEGA letní tenisové sezóny těšit?

Antuková sezóna je tady

Na co se můžeme letos v rámci OMEGA letní tenisové sezóny těšit?
 1. Antukový areál o 8 kurtech– čeká na vás areál s 8 antukovými kurty. Jeden kurt jsme rádi poskytli ve prospěch zvětšení našeho wellness. Pomozte nám, prosím, na startu sezóny a pro první vaše hraní zvolte, prosím, klidnější styl hraní „z místa“. Zašlapávání děr a použití hrabla je samozřejmostí.

 2. Pravidelné antukové rezervace– startují v pondělí 1.5.2024. Kdo by měl zájem o pravidelné připravení rezervace a stabilní čas, kontaktujte manažerku tenisu Janu Sovovou na tel: 602 515 603 nebo sovova@omegasport.cz.

 3. Tenisová akademie ITS Tennis Academy– vyzkoušejte tréninky s TOP tenisovými trenéry naší akademie. Přihlaste děti na letní tenisové kempy s ITS. (více zde)

 4. Nová trenérská dvojice Daniel Trčka a Jiří Školoudík– profesionální příprava hráčů této trenérské dvojice u nás pokračuje úspěšně dál.  Pokud chcete domluvit soukromý trénink, kontaktujte manažerku tenisu Janu Sovovou.

 5. Tenisový turnaj žen ITS CUP – letos se můžete opět těšit na mezinárodní tenisový turnaj žen ITS CUP s dotací 60.000 USD v termínu - 23.6.2024.  Kvůli olympiádě se tradiční červencový termín přesouvá do června 2024.  Připravuje se také nová série turnajů pro hráče a hráčky s umístěním na žebříčku mezi 200 – 600 ATP/WTA.

 6. Tenisové turnaje UTR – mezinárodní tenisové turnaje UTR hrané systémem „každý s každým ve skupinách“ získávají stále větší oblibu mezi hráči i mezi diváky. S jistotou víme první termín UTR turnaje 7. – 4.8.2024.

 7. Mezinárodní ITF turnaj vozíčkářů – třetí ročník turnaje vozíčkářů letos přivítáme na kurtech v tenisové hale v termínu -14.6.2024.

 8. Tenisové turnaje pro amatérské hráče– sleduje stránky MalýOpen. Na červenec a srpen 2024 určitě připravíme turnaje pro amatérské hráče.  Přihlášky přes Janu Sovovou nebo na malyopen.com.

 9. Soukromé tenisové akce – rádi pro vás uspořádáme tenisovou akci na míru (turnaj, soustředění, tréninkový kemp s trenéry). Pro více informací se obraťte na Janu Sovou.

 10. Tenisová liga  - po úspěšných ligách ve squashi a badmintonu přichází na svět tenisová liga, startujeme od 1. května 2024.

 

 

          Pravidla antukových kurtů – před startem antukové sezóny ještě zopakuji naše pravidla:

 

 • V zájmu zachování pohodlí a čistoty žádáme všechny hráče, aby obuv od antuky nazouvali až v prostoru při vstupu na antukové kurty. Rádi bychom udrželi v centru příjemné prostředí, a proto do centra a letních šaten není vstup s obuví od antuky povolen.

 • U letních šaten jsou připravené botníky pro Vaše přezůvky, nabízíme Vám tašky či jednorázové návleky na Vaši obuv.

 • I pro hru na venkovních kurtech je nutné projít přes hlavní recepci centra a vyzvednout si čipové hodinky.

 • Upozorňujeme hráče, že vyžadujeme správnou tenisovou obuv určenou na antukové kurty.

 • V případě deště je možné přesunout hru do tenisové haly. V takovém případě opět vyžadujeme odpovídající obuv do haly. Neakceptujeme očištěnou obuv od antuky.

 • Prosíme, aby všichni hráči tenisu respektovali klubový charakter našeho zařízení a zvyklosti tenisu, kde hra bez trička do půl těla je považována za nevhodnou.

 

 

 

Přeji krásný den a spoustu tenisových zážitků. Pro jakékoliv dotazy jsem tu pro vás 😊.

 

Jana Sovová

Manažerka tenisu

Tel: 602 515 603

Email: sovova@omegasport.cz

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte