Aplikace
Moje OMEGA

Kariéra

V této sekci vás informujeme o volných pracovních pozicích v našem centru.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu info@omegasport.cz

Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici:

Úklid

Hledáme kolegy na hlavní pracovní poměr na pozici ÚKLIDU na ranní směny  po-pá.

Práce vhodná především pro ženy v předdůchodovém a důchodovém věku.

Požadujeme:

zkušenost s úklidem  - žádoucí, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost

Hlavní náplň práce:

Úklid sportovních prostor, wellness, fitness, šaten

Nabízíme:
Možnost mzdového růstu, možnost využívání wellness zdarma, příjemné přátelské prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 739 052 454, jaremcukova@omegasport.cz

KAVÁRNA HLEDÁ HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR

Hledáme posilu na hlavní pracovní poměr do naší kavárny. Máš zkušenosti s přípravou kávy a nápojů? Baví tě práce s lidmi? Tak nám napiš na provoz@omegasport.cz nebo volej 604 197 343. Rádi s tebou probereme možnosti vzájemné spolupráce.

Instruktorky a lektorky skupinových cvičení se specializací

Hledáme certifikované lektory na skupinové lekce se zaměřením na – Jógu, Pilates, Lekce pro zdraví (pro skupiny - senioři, těhotné, matky s dětmi), Trampolínky, Posilovací & Funkční trénink.

Požadujeme:

  • prokazatelné vzdělání v oblasti sportu a fitness
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a dochvilnost
  • energické a profesionální vystupování
  • komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • praxe ve vedení skupinových lekcí podmínkou

Nabízíme:

  • možnost práce na DPP nebo ŽL
  • práci v exkluzivním prostředí včetně bonusových výhod využívání sportovních aktivit a wellness
  • marketingovou podporu vašich lekcí

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám email na skupinovky@omegasport.cz nebo kontaktujte koordinátorku skupinových lekcí Ing. Michala Schwarzová - 776 334 024.

Kadeřník / Kadeřnice

Co očekáváme?

  • výuční list obor kadeřník nebo rekvalifikační kurz obor kadeřník
  • kreativita a komunikativnost
  • vysoký standard péče o zákazníka
  • spolehlivost, pracovitost, samostatnost
  • ochota učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • práci v moderním, dlouhodobě zavedeném kadeřnickém salonu
  • práci se značkami L´Oréal Professionnel, Kérastase a Oribe
  • nadstandardní vybavení a zázemí
  • férové podmínky, nájem již od 4 000 Kč/měs.
  • zaručený výskyt klientů
  • veškeré potřebné vybavení pro péči o klienty
  • marketingová podpora
  • silné a stabilní zázemí společnosti
  • prostor na vzdělávání
  • nástup možný ihned

Pokud Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám svoje CV s fotografií a motivačním dopisem na info@omegasport.cz

Zasláním vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování vašich osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. za účelem získání zaměstnání pro vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.