Aplikace
Moje OMEGA
Adventure golf

Adventure golf

Od 1.11.2022 Adventure golf uzavřen. Děkujeme za sezónu a těšíme se příští rok.

Opět bude v provozu od dubna 2023.

 

VYZKOUŠEJTE SI NAŠE 17-TI JAMKOVÉ HŘIŠTĚ V OMEGA CENTRU SPORTU A ZDRAVÍ

Co je to adventure golf?

Jedná se o oblíbený rekreační i profesionální sport a především rodinnou zábavu, která má své kořeny v Severní Americe. Adventure golf nabízí v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. S minigolfem má ovšem adventure golf společnou pouze velikost drah. Dalo by se říci, že adventure golf je určitým hybridem mezi golfem a minigolfem a příjemným způsobem spojuje prvky obou sportů.

Adventure golf mohou hrát jednotlivci nebo skupiny hráčů. Cílem hry je podobně jako u golfu dopravit míček v co nejmenším počtu úderů do jamky. Vítězem se nakonec stává hráč s nejmenším součtem úderů na všech jamkách.

Jak vypadá hřiště adventure golfu?

Hřiště tvoří 17 jamek s drahami pokrytými umělou golfovou travou. Na rozdíl od minigolfu se může hráč adventure golfu pohybovat přímo po hřišti. I proto je adventure golf o mnoho reálnějším a bližším golfu jako takovému. Snahou tvůrců hřišť pro adventure golf je co nejvíce se přiblížit přírodnímu terénu. Oproti minigolfu na hřišti nenajdete klasické překážky, které brání míčku v cestě a znesnadňují jeho pohyb. Na drahách jsou umístěny různé terénní nerovnosti, předěly a vyvýšeniny, vodní a písečné překážky, které se co nejvíce podobají skutečnému terénu, jenž musí hráči při klasickém golfu překonávat.

Co potřebujete ke hře?

Vybavení pro adventure golf je podobné jako u golfu a minigolfu. Ke hře se používá golfový míček a golfové hole (puttery) nebo takzvaná minigolfová kladívka. Jako obutí je nejvhodnější klasická sportovní obuv.

Objevte nový druh zábavy

V Severní Americe je adventure golf jeden z nejoblíbenějších rekreačních i profesionálních sportů. Nyní máte jedinečnou možnost si vyzkoušet tento nový druh zábavy i u nás. Vzhledem k celkovému charakteru této aktivity, má adventure golf velkou šanci na brzké zlidovění i v České republice. Na adventure golfu je pozitivní, že ho mohou hrát hráči všech věkových kategorií a může se tak stát relaxací a oblíbenou rodinnou zábavou. I ti nejmladší nakonec míček vždy do jamky dopraví a poznají tak ničím nenahraditelný pocit vítězství.

Ceník Adventure golf

 

Vstupné 2 hodiny hry         

 
  ČLEN NEČLEN    
DĚTI do 15 let 60 Kč 70 Kč    
DOSPĚLÍ od 16 let          100 Kč

120 Kč

   
RODINA           240 Kč 290 Kč    
         

Rodina = 2 dospělí a 2 děti do 15 let
Dětem do 6-ti let je povolen vstup pouze v doprovodu platící osoby starší 12-ti let.
Slevu dle věku lze uplatnit pouze po předložení platného průkazu totožnosti.
V ceně vstupného je zahrnuto půjčení hole, míčku, skóre karty i tužky. Každá další započatá hodina je účtována 50% přirážkou z původní ceny

Vstup na adventure golf není potřeba rezervovat.
Skupiny nad 10 osob prosíme o domluvu předem.

Zuzana Šimíčková
(tel:  602 505 174, e-mail: simickova@omegasport.cz).