Aplikace
Moje OMEGA
Adventure golf

Adventure golf

VYZKOUŠEJTE PRVNÍ 18-TI JAMKOVÉ HŘIŠTĚ PRO ADVENTURE GOLF NA MORAVĚ V OMEGA CENTRU SPORTU A ZDRAVÍ

Co je to adventure golf?

Jedná se o oblíbený rekreační i profesionální sport a především rodinnou zábavu, která má své kořeny v Severní Americe. Adventure golf nabízí v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. S minigolfem má ovšem adventure golf společnou pouze velikost drah. Dalo by se říci, že adventure golf je určitým hybridem mezi golfem a minigolfem a příjemným způsobem spojuje prvky obou sportů.

Adventure golf mohou hrát jednotlivci nebo skupiny hráčů. Cílem hry je podobně jako u golfu dopravit míček v co nejmenším počtu úderů do jamky. Vítězem se nakonec stává hráč s nejmenším součtem úderů na všech jamkách.

Jak vypadá hřiště adventure golfu?

Hřiště tvoří 18 jamek s drahami pokrytými umělou golfovou travou. Na rozdíl od minigolfu se může hráč adventure golfu pohybovat přímo po hřišti. I proto je adventure golf o mnoho reálnějším a bližším golfu jako takovému. Snahou tvůrců hřišť pro adventure golf je co nejvíce se přiblížit přírodnímu terénu. Oproti minigolfu na hřišti nenajdete klasické překážky, které brání míčku v cestě a znesnadňují jeho pohyb. Na drahách jsou umístěny různé terénní nerovnosti, předěly a vyvýšeniny, vodní a písečné překážky, které se co nejvíce podobají skutečnému terénu, jenž musí hráči při klasickém golfu překonávat.

Co potřebujete ke hře?

Vybavení pro adventure golf je podobné jako u golfu a minigolfu. Ke hře se používá golfový míček a golfové hole (puttery) nebo takzvaná minigolfová kladívka. Jako obutí je nejvhodnější klasická sportovní obuv.

Objevte nový druh zábavy

V Severní Americe je adventure golf jeden z nejoblíbenějších rekreačních i profesionálních sportů. Nyní máte jedinečnou možnost si vyzkoušet tento nový druh zábavy i u nás. Vzhledem k celkovému charakteru této aktivity, má adventure golf velkou šanci na brzké zlidovění i v České republice. Na adventure golfu je pozitivní, že ho mohou hrát hráči všech věkových kategorií a může se tak stát relaxací a oblíbenou rodinnou zábavou. I ti nejmladší nakonec míček vždy do jamky dopraví a poznají tak ničím nenahraditelný pocit vítězství.

Ceník Adventure golf

  Vstupné za 2 hodiny hry Každá další započatá hodina hry
  ČLEN NEČLEN ČLEN NEČLEN
DĚTI do 6 let 20 Kč 25 Kč 10 Kč 15 Kč
DĚTI 7-15 let 50 Kč 60 Kč 30 Kč 35 Kč
DOSPĚLÍ 80 Kč 100 Kč 50 Kč 60 Kč
RODINA 200 Kč 240 Kč 120 Kč 145 Kč

Rodina = 2 dospělí a 2 děti do 15 let
Dětem do 6-ti let je povolen vstup pouze v doprovodu platící osoby starší 12-ti let.
Slevu dle věku lze uplatnit pouze po předložení platného průkazu totožnosti.
V ceně vstupného je zahrnuto půjčení hole, míčku, skóre karty i tužky.

Vstup na adventure golf není potřeba rezervovat.
Skupiny nad 10 osob prosíme o domluvu předem u Bc. Kirstíny Přikrylové
(tel: 602 505 174, e-mail:prikrylova@omegasport.cz).