Aplikace
Moje OMEGA

Nápověda k online rezervačnímu systému

Pravidla on-line rezervací

On-line rezervace mohou provádět členové OmegaKlubu a dále klienti, kteří nejsou členy OmegaKlubu po splnění určitých podmínek:

  • na recepci jim bylo vygenerováno „web heslo“ (heslo místo členského čísla k přihlášení do systému on-line rezervací), je možné si o „web heslo“ zavolat na recepci OMEGA centra (585 205 700, 585 205 800). Nemáte web heslo?
  • NOVĚ JE MOŽNÉ SI VYGENEROVAT„web heslo“ ONLINE. Stačí když ZDE... vyplníte své údaje a během několika minut Vám na zadaný email dojde Vaše „web heslo“.
  • mají vložen minimální kredit ve výši ceny rezervované aktivity dle platného ceníku. Dobít kredit lze osobně na recepci OMEGA centra, ale můžete využít i platbu kartou (VISA i MasterCard) nebo expresním bankovním převodem. Více ZDE...

 

Pro členy OmegaKlubu lze přes on-line systém rezervovat aktivity maximálně 4 týdny dopředu, pro nečleny maximálně 2 týdny dopředu. Na některé aktivity není možné zadat rezervaci přes tento systém. Informace najdete v poznámkách u jednotlivých aktivit.

Odhlašování a změny rezervací jsou možné přes tuto aplikaci bez storno poplatku nejpozději 24 hodin předem u raketových sportů a 3 hodiny před rezervovanou skupinovou aktivitou. Pro dokončení smazání rezervace je nutné kliknout na oranžový text "potvrdit zrušení rezervace".

 

Přihlášení

Pro první vstup do aplikace vyplňte následující údaje:

login: email uvedený v systému, dle registrace

heslo: „Web heslo“ si každý klient vygeneruje na našem webu zde

 

Rezervace

Vraťte se na „rezervace“ a můžete zarezervovat svou hodinu, lekci, aktivitu apod. Pro zjištění, ve kterých hodinách je možné se rezervovat a pro rozvrhy hodin klikněte na preferovaný druh sportu nebo aktivity a vyberte si datum, kdy chcete danou aktivitu rezervovat. Kliknutím na daný typ aktivity se dostanete do rozvrhu aktuálního dne.

 

Zůstatek budgetu dlouhodobé rezervace

Po přihlášení si můžete zkontrolovat svůj zůstatek u dlouhodobé rezervace či budgetu na sportovní aktivity hned na začátku po kliknutí na moje rezervace“ a „pro zobrazení zůstatku klikněte ZDE“.

 

Rezervace TENIS, SQUASH, BADMINTON, STOLNÍ TENIS

Pro tyto raketové sporty si v „typu sportoviště“ vyberete číslo kurtu, na kterém chcete hrát. Zde si nastavíte hodinu, případně půlhodinu, kterou budete začínat hrát. „Délka rezervace“ značí, jak dlouho budete danou aktivitu provozovat (30 min, 1 hod, 1 hod 30 min příp. 2 hod). Kliknutím na text „REZERVOVAT“ si svou hodinu zarezervujete. Potvrzení tohoto úkonu bude doloženo textem: „VAŠE REZERVACE PROBĚHLA V POŘÁDKU“.

 

Rezervace SKUPINOVÝCH LEKCÍ - sál 1, sál 3, sál 4

Zabarvení políček v týdenním rozvrhu vám prozradí, zda je na lekci ještě volné místo - zelená VOLNO, oranžová OBSAZENO. Naleznete zde také den a čas konání lekcí. Rezervaci provedete tak, že kliknete na lekci a otevře se vám políčko s vybranou lekci - potvrdíte REZERVOVAT.  Potvrzení tohoto úkonu bude doloženo textem na levé straně: „VAŠE REZERVACE PROBĚHLA V POŘÁDKU“.


Nezapomeňte, že pokud se nedostavíte na lekci bez omluvy bude vám naúčtován storno poplatek. Tyto storno poplatky účtujeme i u klientů s dlouhodobým programem nebo permanentkou.

STORNO POPLATKY:

  • 0 - 3 hod do začátku lekce - 100% storno poplatek
  • 3 - 5 hod do začátku lekce - 50% storno poplatek
  • více jak 5 hod do začátku lekce - 0% storno poplatek

 

REZERVAČNÍ SYSTÉM NÁHRADNÍKŮ NA SKUPINOVÉ LEKCE 

V případě plně obsazené skupinové lekce můžete být registrován jako NÁHRADNÍK.

  • Na webových stránkách v rezervačním systému u obsazené lekce dáte rezervovat.
  • V případě rezervace přes telefon, vás obsluha recepce může zařadit do systému jako náhradníka.

Pokud se uvolní místo, zašleme Vám e-mail.

Informace o uvolněném místě bude rozeslána hromadně všem náhradníkům. Pokud budete mít o volné místo zájem, vytvoříte si rezervaci na webu nebo po telefonu. Následně vám přijde email o potvrzení rezervace pro vaši kontrolu.

 

Rezervace powerplate, diagnostika, rehabilitace a různé masáže

Rezervace jsou možné pouze telefonicky dle informací pod rezervační tabulkou.

 

Adventure golf

Vstup na adventure golf není potřeba rezervovat.
Skupiny nad 10 osob prosíme o domluvu předem :

Sabina Wasiewiczová
(tel:  739 052 082, e-mail: wasiewiczova@omegasport.cz).

 

Odhlašování a změny rezervací

Odhlašování a změny rezervací jsou možné přes tuto aplikaci bez storno poplatku nejpozději 24 hodin předem u raketových sportů a 3 hodiny před rezervovanou skupinovou aktivitou. Pro dokončení smazání rezervace je nutné kliknout na oranžový text "potvrdit zrušení rezervace".

Je možné zde smazat i rezervaci, za kterou již bude placen 50% nebo 100% storno poplatek. Zrušení rezervace a výše storno poplatku (i nulového) je nutné potvrdit při rušení kliknutím na oranžový text „potvrdit zrušení rezervace“. Poté je rezervace zrušena. Storno poplatky za nevyzvednuté rezervace budou vybírány v plné výši ceny skupinové aktivity při příští návštěvě OMEGA centra sportu a zdraví (event. v 50% výši u raketových sportů odhlášených 24 – 8 hodin předem).

Pro přehled o zadaných rezervacích na vaši osobu použijte odkaz „seznam vašich rezervací“ nebo „moje rezervace“, který naleznete po vašem přihlášení pod vašim účtem.

Pro členy OmegaKlubu lze přes tuto on-line rezervaci provést rezervace maximálně 4 týdny dopředu. Klienti, kteří nejsou členy OmegaKlubu mohou přes tuto on-line rezervaci provádět rezervace maximálně 2 týdny dopředu. Pokud se pokusíte provést rezervaci do minulosti nebo na dobu delší než za čtyři/dva týdny od doby rezervování, nebude váš požadavek akceptován. Dlouhodobé rezervace řešte, prosím, přímo s managementem OMEGA centra sportu a zdraví.

Odhlášení z aplikace provedete klikem na „odhlásit se“.