rulet slot siteleri
Nápověda k online rezervačnímu systému | OMEGASPORT Olomouc - Fitness, Tenis, Badminton, Squash a Relax
Aplikace
Moje OMEGA

Nápověda k online rezervačnímu systému

Pravidla on-line rezervací

On-line rezervace mohou provádět členové OmegaKlubu a dále klienti, kteří nejsou členy OmegaKlubu po splnění určitých podmínek:

  • na recepci jim bylo vygenerováno „web heslo“ (heslo místo členského čísla k přihlášení do systému on-line rezervací), je možné si o „web heslo“ zavolat na recepci OMEGA centra (585 205 700, 585 205 800). Nemáte web heslo?
  • NOVĚ JE MOŽNÉ SI VYGENEROVAT„web heslo“ ONLINE. Stačí když ZDE... vyplníte své údaje a během několika minut Vám na zadaný email dojde Vaše „web heslo“.
  • mají vložen minimální kredit ve výši ceny rezervované aktivity dle platného ceníku. Dobít kredit lze osobně na recepci OMEGA centra, ale můžete využít i platbu kartou (VISA i MasterCard) nebo expresním bankovním převodem. Více ZDE...

 

Pro členy OmegaKlubu lze přes on-line systém rezervovat aktivity maximálně 4 týdny dopředu, pro nečleny maximálně 2 týdny dopředu. Na některé aktivity není možné zadat rezervaci přes tento systém. Informace najdete v poznámkách u jednotlivých aktivit.

Odhlašování a změny rezervací jsou možné přes tuto aplikaci bez storno poplatku nejpozději 24 hodin předem u raketových sportů a 3 hodiny před rezervovanou skupinovou aktivitou. Pro dokončení smazání rezervace je nutné kliknout na oranžový text "potvrdit zrušení rezervace".

 

Přihlášení

Pro první vstup do aplikace vyplňte následující údaje:

login: příjmení člena OmegaKlubu dle Členské smlouvy s velkým prvním písmenem a diakritikou (př. Novák)

heslo: číslo členské karty (př. 972, 2171 apod.) nebo „web heslo“ (př. 12345)

Pokud neznáte své členské číslo, jelikož se k vám ještě nedostala vaše členská karta, kontaktujte pro tuto informaci recepci centra. „Web heslo“ pro nečleny může být vygenerováno na žádost na recepci. Změňte si své heslo, aby váš přístup nebylo možné zneužít. Toto proveďte kliknutím na „změna hesla“. Pokud změna úspěšně proběhla, objeví se text „heslo bylo změněno“.

 

Rezervace

Vraťte se na „rezervace“ a můžete zarezervovat svou hodinu, lekci, aktivitu apod. Pro zjištění, ve kterých hodinách je možné se rezervovat a pro rozvrhy hodin klikněte na preferovaný druh sportu nebo aktivity a vyberte si datum, kdy chcete danou aktivitu rezervovat. Kliknutím na daný typ aktivity se dostanete do rozvrhu aktuálního dne.

 

Zůstatek budgetu dlouhodobé rezervace

Po přihlášení si můžete zkontrolovat svůj zůstatek u dlouhodobé rezervace či budgetu na sportovní aktivity hned na začátku po kliknutí na moje rezervace“ a „pro zobrazení zůstatku klikněte ZDE“.

 

Rezervace TENIS, SQUASH, BADMINTON, STOLNÍ TENIS

Pro tyto raketové sporty si v „typu sportoviště“ vyberete číslo kurtu, na kterém chcete hrát. Zde si nastavíte hodinu, případně půlhodinu, kterou budete začínat hrát. „Délka rezervace“ značí, jak dlouho budete danou aktivitu provozovat (30 min, 1 hod, 1 hod 30 min příp. 2 hod). Kliknutím na text „REZERVOVAT“ si svou hodinu zarezervujete. Potvrzení tohoto úkonu bude doloženo textem: „VAŠE REZERVACE PROBĚHLA V POŘÁDKU“.

 

Rezervace SKUPINOVÝCH LEKCÍ - sál 1, sál 3, sál 4

Zabarvení políček v týdenním rozvrhu vám prozradí, zda je na lekci ještě volné místo - zelená VOLNO, oranžová OBSAZENO. Naleznete zde také den a čas konání lekcí. Rezervaci provedete tak, že kliknete na lekci a otevře se vám políčko s vybranou lekci - potvrdíte REZERVOVAT.  Potvrzení tohoto úkonu bude doloženo textem na levé straně: „VAŠE REZERVACE PROBĚHLA V POŘÁDKU“.


Nezapomeňte, že pokud se nedostavíte na lekci bez omluvy bude vám naúčtován storno poplatek. Tyto storno poplatky účtujeme i u klientů s dlouhodobým programem nebo permanentkou.

STORNO POPLATKY:

  • 0 - 3 hod do začátku lekce - 100% storno poplatek
  • 3 - 5 hod do začátku lekce - 50% storno poplatek
  • více jak 5 hod do začátku lekce - 0% storno poplatek

 

REZERVAČNÍ SYSTÉM NÁHRADNÍKŮ NA SKUPINOVÉ LEKCE 

V případě plně obsazené skupinové lekce můžete být registrován jako NÁHRADNÍK.

  • Na webových stránkách v rezervačním systému u obsazené lekce dáte rezervovat.
  • V případě rezervace přes telefon, vás obsluha recepce může zařadit do systému jako náhradníka.

Pokud se uvolní místo, zašleme Vám e-mail.

Informace o uvolněném místě bude rozeslána hromadně všem náhradníkům. Pokud budete mít o volné místo zájem, vytvoříte si rezervaci na webu nebo po telefonu. Následně vám přijde email o potvrzení rezervace pro vaši kontrolu.

 

Rezervace powerplate, diagnostika, rehabilitace a různé masáže

Rezervace jsou možné pouze telefonicky dle informací pod rezervační tabulkou.

 

Adventure golf

Vstup na adventure golf není potřeba rezervovat.
Skupiny nad 10 osob prosíme o domluvu předem u Bc. Kristíny Přikrylové (tel: 602 505 174, e-mail: prikrylova@omegasport.cz).

 

Odhlašování a změny rezervací

Odhlašování a změny rezervací jsou možné přes tuto aplikaci bez storno poplatku nejpozději 24 hodin předem u raketových sportů a 3 hodiny před rezervovanou skupinovou aktivitou. Pro dokončení smazání rezervace je nutné kliknout na oranžový text "potvrdit zrušení rezervace".

Je možné zde smazat i rezervaci, za kterou již bude placen 50% nebo 100% storno poplatek. Zrušení rezervace a výše storno poplatku (i nulového) je nutné potvrdit při rušení kliknutím na oranžový text „potvrdit zrušení rezervace“. Poté je rezervace zrušena. Storno poplatky za nevyzvednuté rezervace budou vybírány v plné výši ceny skupinové aktivity při příští návštěvě OMEGA centra sportu a zdraví (event. v 50% výši u raketových sportů odhlášených 24 – 8 hodin předem).

Pro přehled o zadaných rezervacích na vaši osobu použijte odkaz „seznam vašich rezervací“ nebo „moje rezervace“, který naleznete po vašem přihlášení pod vašim účtem.

Pro členy OmegaKlubu lze přes tuto on-line rezervaci provést rezervace maximálně 4 týdny dopředu. Klienti, kteří nejsou členy OmegaKlubu mohou přes tuto on-line rezervaci provádět rezervace maximálně 2 týdny dopředu. Pokud se pokusíte provést rezervaci do minulosti nebo na dobu delší než za čtyři/dva týdny od doby rezervování, nebude váš požadavek akceptován. Dlouhodobé rezervace řešte, prosím, přímo s managementem OMEGA centra sportu a zdraví.

Odhlášení z aplikace provedete klikem na „odhlásit se“.