fitness

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

FITNESS V OLOMOUCI PRO NÁROČNÉ

Potřebujete zlepšit fyzickou kondici? Hledáte kvalitní posilovnu pro silový trénink? Nebo dáváte přednost kardio tréninku či funkčnímu fitness? Potom neváhejte a navštivte multifunkční Fitness v OMEGA centru sportu a zdraví.

U nás naleznete vše pod jednou střechou na ploše 900 m2. Fitness je kompletně vybavené nejmodernějšími stroji značky Technogym v řadách ARTISSKILL a PURE. Funkční a strečinková zóna se může pyšnit konstrukcí Octagon od značky Escape včetně nadstandardního vybavení stejné značky.

Možnosti dotykového prostředí UNITY, které stroje nabízí, jsou opravdu široké. Průběh svého cvičení můžete sledovat v základním i rozšířeném přehledu, nechybí nastavení běhu či procházky ve městech nebo přírodou. Každá obrazovka je připojena k televiznímu vysílání a internetu. Díky propojení s fitness aplikací Mywellness od společnosti Technogym budete mít vždy svůj trénink pečlivě zaznamenán i ve svém mobilním zařízení.

Designové zpracování strojů respektující biomechaniku a přirozený pohyb s propojením s nejmodernější technologií představuje to nejlepší na trhu fitness v České republice.

SILOVÁ ZÓNA A POSILOVACÍ STROJE

V silové zóně naleznete nadstandardní vybavení vhodné pro začátečníky i pro sportovní profesionály. Stroje lze variabilně přizpůsobit každému na míru. Široké možnosti výběru nabízíme i u hmotnosti závaží. Každý si u nás přijde na své.

KARDIO ZÓNA

Pro milovníky efektivního aerobního tréninku se nabízí Kardio zóna.

 

Ke zlepšení fyzické kondice na vás čeká:

Každý stroj je vybaven samostatnou obrazovkou s dotykovým prostředím UNITY.  Klient může využít on-line připojení na internet, sledovat své oblíbené pořady na televizi nebo se nechat vést městem nebo přírodou.

S aplikací MyWellness si klient může zaznamenávat své výkony a předem si připravit své tréninkové plány.

ZÓNA PRO FUNKČNÍ FITNESS

Funkční zóna se může pyšnit konstrukcí Octagon od značky Escape, která je plně vybavená načiním pro kvalitní funkční trénink:

STREČINKOVÁ ZÓNA

Zóna pro strečink je naopak ideálním místem pro zklidnění, protáhnutí a uvolnění svalů před i po tréninku. Strečinková zóna nabízí klidné prostředí a velký výběr cvičebních pomůcek a strojů k protažení celého těla.

Vitamíny doplňte ve Fitness baru

Po náročném tréninku v OMEGA centru přichází na řadu doplnění vitamínů a minerálů. V bohatě zásobeném fitness baru naleznete pestrou nabídkou iontových nápojů, mléčných koktejlů, energetických tyčinek a celou řadu suplementů.

Ať už si přejete zhubnout a vyrýsovat postavu nebo naopak nabrat svalovou hmotu, se správně zvolenými doplňky stravy dosáhnete svých cílů. S výběrem vám ochotně poradí naše zkušená obsluha.

 

 NAŠE FITNESS V BODECH

Při zakoupení ročního Fitness programu zdarma získáte:

Na nic nečekejte a s cvičením začněte ještě dnes!

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Fitness klub OMEGA
Fitness klub OMEGA
další sportovci »

Nabídky partnerů


Profi-tisk group s.r.o.
pralinky a čokolády s Vaším logem

více informací »

Profi-tisk group s.r.o.
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím