fitness

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 8

Zájemci o členství, více info zde

Fitness v Olomouci pro náročné

Potřebujete posílit fyzickou kondici? Hledáte kvalitní posilovnu pro svalový trénink? Nebo dáváte přednost kardio tréninku v pohodlí kryté haly? Potom neváhejte a navštivte multifunkční OMEGA Fitness Olomouc.

Fitcentrum disponuje prostorným a klimatizovaným sálem o rozloze 508 m2. Fitness v OMEGA centru je rozděleno na tři části – posilovací zónu, kardio zónu a zónu pro strečink.

posilovací části naleznete nadstandardně vybavenou posilovnu vhodnou pro začátečníky i pro sportovní profesionály. OMEGA centrum zároveň přizpůsobilo cvičení pro ženy v Olomouci. Silová zóna je totiž rozdělena na mužskou a ženskou část, ve kterých jsou přizpůsobeny nejen cvičební stroje, ale především hmotnost zaváží.

Pro milovníky efektivního aerobního tréninku se nabízí Kardio zóna. K zlepšení fyzické kondice na vás čeká 19 běžících pásů, několik typů cyklistických trenažérů, stepů, elipticalů či výborného bruslařského trenažéru. Samotné cvičení zpříjemňují plazmové televizory s možností napojení sluchátek pro poslech oblíbených pořadů nebo hudebních klipů.

Zóna pro strečink je naopak ideálním místem pro zklidnění, protáhnutí a uvolnění svalů před i po tréninku. Strečinková zóna nabízí klidné prostředí a velký výběr cvičebních pomůcek k protažení celého těla.

Power Plate pro dokonalou postavu

Vyzkoušejte jedinečné cvičební lekce Power Plate Olomouc. Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny a osoby s rozdílnou fyzickou kondicí. Power Plate za pomocí vibrací a prováděných cviků efektivně posiluje celé tělo a přitom snižuje riziko svalových zranění a natažení úponů.

Cvičení rychle pomáhá zpevnit a vyrýsovat postavu, zvyšuje fyzickou kondici a podporuje celkovou hybnost těla.

Výhody Power Plate

Vitamíny doplňte ve Fitness baru

Po náročném tréninku v OMEGA centru přichází na řadu doplnění vitamínů a minerálů. V bohatě zásobeném fitness baru naleznete pestrou nabídkou iontových nápojů, mléčných koktejlů, energetických tyčinek a celou řadu suplementů.

Ať už si přejete zhubnout a vyrýsovat postavu nebo naopak nabrat svalovou hmotu, se správně zvolenými doplňky stravy dosáhnete svých cílů. S výběrem vám ochotně poradí naše zkušená obsluha.

Uvolnit se a v klidu relaxovat můžete přímo ve fitness baru nebo na elegantní venkovní terase.

Výhody Fitness v OMEGA centru Olomouc

Na nic nečekejte a s cvičením začněte ještě dnes!

Profesionální fitness poradenství

Nevíte si rady se cvičením? Potřebujete sestavit cvičební plán? Přejete si mít svého osobního trenéra?

Neváhejte se obrátit na naše profesionální fitness trenéry a nastartujte své cvičení v Olomouci. Fitness trenéři vám rádi sestaví cvičební plán, pomohou s jídelníčkem nebo povedou váš trénink. Díky odbornému poradenství bude váš trénink efektivní, nebudete se zbytečně trápit a viditelný výsledek se dostaví již za několik týdnů.

V rámci doprovodných služeb vám zapůjčíme měřiče tepů, fitness náramek, či sporttestery. Na vás je pouze vzít si fitness oblečení a odhodlání k poctivým výkonům.

Při zakoupení ročního Fitness programu zdarma získáte:

Kulturistický Fitness klub OMEGA

Věnujete se fitness aktivně a rádi byste dosáhli vyšších cílů? Přidejte se do OMEGA Fitness klubu, který se věnuje naturální kulturistice a fitness.

Náš tým pravidelně vyjíždí na fitness a kulturistické soutěže, věnuje se intenzivnímu tréninku a pomáhá vychovávat férové sportovce bez dopingu.

Součástí členství v OMEGA Fitness klubu, jenž patří pod Svaz kulturistiky a fitness, jsou nadstandardní služby ve vedení talentovaných sportovců. Naše služby zajišťují sestavení cvičebního plánu, výživové poradenství, výuku sportovního pózování a další činnosti.

Přidejte se mezi nejlepší. Staňte se nejlepšími!

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Kanoistický oddíl SK UP Olomouc – historie
Kanoistický oddíl SK UP Olomouc – historie
další sportovci »

Nabídky partnerů


Lion Sport
30% sleva pro členy

Na zboží adidas na www.lionsport.cz


více informací »

Lion Sport
všechny nabídky »

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím