Podporujeme

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

Podporujeme

Fitness klub OMEGA

Fitness klub 1 23 fotografie

Fitness OMEGA Olomouc v roce 2014 otevírá klub naturální kulturistiky a fitness. Tak aby byl zájemcům o oblast soutěžního fitness a kulturistiky ještě blíže. Fitness závodní klub bude působit na poli naturální kulturistiky pod hlavičkou OMEGA centra sportu a zdraví a bude poskytovat útočiště všem zájemcům o čistý soutěžní sport.

Fotografie závodníků a další informace najdete zde.

Aerobik klub Olomouc

1 23 fotografie

Aerobik klub Olomouc se sídlem v nejmodernějším sportovním centru v České republice hledá šikovné děti od 3 do 15 let do sportovní přípravky. Trénuje se jednou nebo dvakrát týdně s profesionálními trenéry aerobiku, gymnastiky a atletiky ve špičkově vybaveném sále OMEGA centra sportu a zdraví nebo Fitness Na tribuně. Pokud se chcete po škole odreagovat a naučit spoustu nových pohybových dovedností, staňte se součástí skvělého týmu aktuálních Mistrů České republiky ve sportovním aerobiku a pohybových sestavách.

Více na stránkách klubu www.aerobikolomouc.cz

Czech Raft Women Team - TR OMEGA

12 fotografie

Michaela Kratochvílová, Kateřina Vacíková, Zuzana Valtrová, Lenka Bauerová , Blanka Martinková, Lenka Vandasová, Pavla Procházková

Tým vznikl již v roce 2001, ale ve výše uvedeném složení bojují o tituly od roku 2010.Tato ženská raftová posádka, která je složená převážně z kajakářek na divoké vodě, má na svém kontě mnoho úspěchů. Posádka je držitelkou titulů mistryň Evropy a světa (2011 - Costa Rica, 2015 - Indonésie, 2018- Argentina) a také mnohonásobných mistryň ČR. Na mistrovství světa 2019 v australském Tully měly bronzové žně-ve všech disciplínách získaly bronz. Toto si vynahradily na před mistrovství světa v čínském Ziyuanu, kde získaly celkové zlato.

V sezóně 2020 je čeká v březnu světový pohár na čtvrté nejtěžší řece světa Futaleufú v Argentině, v květnu mistrovství Evropy u nás na Lipně a na konci srpna mistrovství světa v Číně.

Od roku 2015 závodí tým pod názvem TR OMEGA a na tyto světové závody se připravují právě u nás ve fitness centru a po těžkých tréninzích regenerují v mokré zóně. Doufáme, že naše zázemí jím pomůže natrénovat na získání dalších cenných kovů.

  facebook TR OMEGA

Tomáš Slovák

1 23 fotografie

Profesionální kajakář (sjezd na divoké vodě), dvojnásobný mistr světa a několikanásobný mistr Evropy, vítěz SP a mnohonásobný mistr ČR, mistra světa na MS 2010 Sort v závodě družstev - sprint i klasik

Tomáš závodí na kajaku v disciplíně sjezd na divoké vodě od svých 15 let. Patří nejenom mezi nejlepší závodníky ČR, ale také celého světa. O tom konečně svědčí i tituly mistra Evropy a světa, které za svou kariéru nasbíral. Tomáš se již několik let pohybuje také v profesionálních a vrcholných kruzích dalších sportů. Je to zejména rafting a soutěže v extrémních štafetových závodech. V přípravě pomáhá Tomášovi také OMEGA centrum sportu a zdraví, které mu zajišťuje to nejlepší možné zázemí v oblasti fitness a regenerace. Doufáme, že naše spolupráce mu pomůže k zisku dalších cenných kovů.

www.tomasslovak.com

Radim Stupka a Tereza Jendrulková

1 23 fotografie

Pár, který se věnuje sportovnímu společenskému tanci ve všech třech disciplínách: standardní tance, latinskoamerické tance a kombinace deseti tanců. Tančí spolu 14 měsíců a jsou již nejlepším párem olomouckého kraje. Mají dosaženou mezinárodní třídu ve standardních i latinskoamerických tancích. Účastní se mnoha mezinárodních soutěží i tréninkových campů. Oba tančí od 6 let, věnují se i trenérské činnosti. V roce 2011 se již po pouhém dvouměsíčním společném partnerství zúčastnili Mistrovství ČR v 10 tancích, kde se probojovali až do semifinále a obsadili v konečném pořadí 9. místo. K 1.1.2012 jsou na 5.místě v oficiálním žebříčku českých tanečních párů v 10 tancích a shodně na 13.místě ve standardních a latinskoamerických tancích z celkového počtu 115 párů. Jsou také pravidelnými finalisty české taneční ligy.

Adam Neubert

1 23 fotografie

Adam se kanoistice věnuje od svých 11 let. Závodí na kajaku ve sjezdu na divoké vodě v kategorii mladších dorostenců. V roce 2011 se stal Mistrem ČR žáků v závodě družstev ve sprintu a v klasickém sjezdu vybojoval bronz. Hned v prvním roce po vstupu do juniorské kategorie získal individuální titul Mistr České republiky pro rok 2012 v klasickém sjezdu a ve sprintu získal bronz. Patří mu také titul Mistra ČR v závodě družstev ve sprintu a klasickém sjezdu. Adam si svými výsledky v sezóně 2012 vyjel místo v družstvu B juniorské reprezentace. V roce 2013 vybojoval titul vicemistra světa v závodu družste na juniorském mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě v rakouském Loferu. Adam je studentem třetího ročníku anglické sekce Gymnázia Olomouc – Hejčín.

Václav Chaloupka

1 23 fotografie

Václav se věnuje kanoistice od svých 10-ti let. Závodí na singlkánoi mladších dorostenců ve slalomu na divoké vodě. V roce 2012 se začal pravidelně dostávat mezi českou špičku. Svědčí o tom zisk titulu vicemistra České republiky v témže roce. Zároveň si svými výsledky vyjel místo v juniorské reprezentaci B pro rok 2013. Zatím jeho největší úspěch je 3. místo na světovém poháru juniorů v Liptovském Mikuláši v roce 2012. Jeho cílem je vyjetí reprezentačního A týmu a s tím i účast na juniorském mistrovství světa v Austrálii poblíž Sydney v roce 2014. Václav je studentem druhého ročníku anglické sekce Gymnázia Olomouc-Hejčín.

Skokani Olomouc

1 2 3 45 fotografií

Klub softballu a baseballu Skokani Olomouc svou sportovní a výchovnou činnost provádí dlouhodobě. V roce 2016 jsme oslavili již čtyřicáté výročí pálkovacích her v Olomouci.

Věnujeme se dětem od šesti let v baseballové přípravce, v současnosti máme obsazeny všechny mládežnické kategorie (U7, U8, U9, U10, U11, U13, U15 a U18) pořádané Severomoravským oblastním přeborem. Nábor dětí provádíme celoročně.

V mužské kategorii máme dva týmy. B tým hraje oblastní soutěž v rámci Severní a Jižní Moravy.

A tým hraje od roku 2005 nejvyšší baseballovou soutěž v ČR (Českou baseballovou extraligu). V loňském roce se olomoučtí baseballisté umístili na šestém místě.

Největší Úspěchy

Trénujeme v letním i v zimním období. Mládežnické kategorie trénují dvakrát týdně, extraligový A tým trénuje kromě pondělka každý den. Zimní příprava začíná v listopadu a končí v březnu.

Sportovní areál Skokanů je na Lazcích (Lazecká 79)
Více informací najdete na www.skokani.cz

Klára Neubertová

1 23 fotografie

Snowboardistka, věnující se alpským disciplínám. Alpský snowboarding, kterému se Klára věnuje od svých 10-ti let, patří k olympijským sportům. Klára startuje v obou disciplínách, tedy paralelním slalomu i paralelním obřím slalomu. K závodění se dostala díky několika účastem na Olympiádě dětí a mládeže. Největšími dosavadními úspěchy jsou juniorské tituly vícemistryně ČR a loňská účast na juniorském mistrovství světa. Klára je členkou klubu „Lítací jeleni“, což je největší oddíl alpského snowboardingu na Moravě. Nejbližším cílem je vylepšení umístění na mezinárodních závodech.

ODDÍL KANOISTIKY SKUP OLOMOUC

PŘEDSTAVENÍ SPORTOVCŮ ODDÍLU KANOISTIKY

KLÁRA HRICOVÁ

1 2 3 4 5 67 fotografií

VAŠEK KRISTEK

1 23 fotografie

PETR NOVOTNÝ

TEREZA KNEBLOVÁ

1 2 34 fotografie

FILIP HRIC

1 2 34 fotografie

ŠTĚPÁN TICHÝ

Kanoistický oddíl SK UP Olomouc – historie

 

Sportovní úspěchy

 

Shrnutí

Oddíl kanoistiky SK UP Olomouce je nejlepší moravský kanoistický oddíl – a to jak do počtu členů, tak počtu trenérů s reprezentačními zkušenostmi, tak ve výčtu sportovních úspěchů.

V celé ČR v roce 2017 je oddíl kanoistiky SKUP Olomouc lepší než oddíl USK Praha využívající umělé slalomové dráhy a zázemí vysokoškolského resortního centra MŠMT.

V okrese Olomouc se nenajde podobně sportovně úspěšný oddíl – dokladem jsou ocenění jak sportovců tak trenérů při anketě Sportovec okresu Olomouc.

Vendula Hopjáková

1 2 3 4 5 67 fotografií

Je 21-letá profesionální závodnice ve snowboardcrossu. V sezóně 2017 se kvalifikovala na Olympijské hry v Koreji, které proběhnou v únoru 2018. Letos se zúčastnila teprve podruhé Mistrovství světa, kde získala 11. místo.  Na prvním závodech letošního Světového poháru získala také 11. místo.>

Největší úspěchy:

11.místo na Světovém poháru - 2017
11.místo na Mistrovství světa seniorů – 2017
6.místo na Světovém poháru týmy - 2017
4.místo na Evropském poháru - 2016
5. místo na Mistrovství světa juniorů - 2016
5. místo na Mistrovství světa juniorů-týmy - 2016
1. místo v celkovém pořadí českého poháru - 2016
1. místo v celkovém pořadí českého poháru - 2015
18. místo na Světovém poháru - 2016
2. místo na Evropském poháru - 2015
1. místo na juniorským mezinárodním závodě - 2015
28. místo na Mistrovství světa-2015>

Projekt EURO 46

nejvyšší hora Rakouska - Großglockner 1 2 3 4 56 fotografií

V roce 2016 kdy jsem podnikl s expedičním klubem výpravu na „nejvyšší hory Balkánu“ kde mě napadla myšlenka vystoupat na všechny nejvyšší hory evropských států. Velká rozmanitost spočívá především v odlišných výškách, kdy je nutná návštěva nízkých kopečků v zemích Beneluxu či Pobaltí až po náročné vysokohorské výstupy v Alpách či na Kavkaze. Zatím mám na svém kontě 25 států z 46 během dvou let a v plánu je tento projekt dokončit do roku 2022. Cestuji všemi způsoby, jsem tělem i duší dobrodruh a touto cestou chci poděkovat OMEGA centrum sportu a zdraví za podporu v mojí cestě za vysněným cílem…

Tomáš Behúň

12 fotografie

Tomáš se triatlonu věnuje od svých 16 let.Dříve závodil ve sjezdu na divoké vodě.Nyní se věnuje multisportům.Mezi jeho největší úspěchy patří třetí místo v evropském poháru v terenním triatlonu 2015 a druhé místo v kategorii U23 na MS kvadriatlonu 2018 v německém Schleusingenu.

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Czech Raft Women Team - TR OMEGA
Czech Raft Women Team - TR OMEGA
další sportovci »
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím