Podporujeme

Počet volných míst v OmegaKlubu k 1.5.2017: 6

Zájemci o členství, více info zde

Podporujeme

Fitness klub OMEGA

Fitness klub 1 23 fotografie

Fitness OMEGA Olomouc v roce 2014 otevírá klub naturální kulturistiky a fitness. Tak aby byl zájemcům o oblast soutěžního fitness a kulturistiky ještě blíže. Fitness závodní klub bude působit na poli naturální kulturistiky pod hlavičkou OMEGA centra sportu a zdraví a bude poskytovat útočiště všem zájemcům o čistý soutěžní sport.

Fotografie závodníků a další informace najdete zde.

Aerobik klub Olomouc

1 23 fotografie

Aerobik klub Olomouc se sídlem v nejmodernějším sportovním centru v České republice hledá šikovné děti od 3 do 15 let do sportovní přípravky. Trénuje se jednou nebo dvakrát týdně s profesionálními trenéry aerobiku, gymnastiky a atletiky ve špičkově vybaveném sále OMEGA centra sportu a zdraví nebo Fitness Na tribuně. Pokud se chcete po škole odreagovat a naučit spoustu nových pohybových dovedností, staňte se součástí skvělého týmu aktuálních Mistrů České republiky ve sportovním aerobiku a pohybových sestavách.

Více na stránkách klubu www.aerobikolomouc.cz

Czech Raft Women Team - TR OMEGA

1 23 fotografie

Michaela Kratochvílová, Kateřina Vacíková, Zuzana Valtrová, Hana Kaňkovská, Petra Balatková, Lenka Lagnerová, Pavla Procházková

Tým vznikl již v roce 2001, ale ve výše uvedeném složení bojují o tituly od roku 2010.Tato ženská raftová posádka, která je složená převážně z kajakářek, a to zejména Olomouckého oddílu SK UP, má na svém kontě už mnoho úspěchů. Posádka je držitelkou titulů Mistryně světa 2011 - Costa Rica, celkové mistryně Evropy 2012 v kategorii R6, celkové vicemistryně Evropy 2012 v kategorii R4, mnohonásobné mistryně ČR, získala také 1. místo ve Světovém poháru v kategorii sprint a sjezd a 3. místo ve Světovém poháru v kategorii slalom. Na Mistrovství světa 2013 na Novém élandě se umístil team na 3. místě. Od roku 2015 závodí pod novým názvem TR OMEGA a hned získal titul Mistryň republiky ve sjezdu. Vrcholem letošní sezóny je Mistrovství světa R6, které proběhne v prosinci na Jávě, Indonésie.

facebook TR-Teva

Tomáš Slovák

1 23 fotografie

Profesionální kajakář (sjezd na divoké vodě), dvojnásobný mistr světa a několikanásobný mistr Evropy, vítěz SP a mnohonásobný mistr ČR, mistra světa na MS 2010 Sort v závodě družstev - sprint i klasik

Tomáš závodí na kajaku v disciplíně sjezd na divoké vodě od svých 15 let. Patří nejenom mezi nejlepší závodníky ČR, ale také celého světa. O tom konečně svědčí i tituly mistra Evropy a světa, které za svou kariéru nasbíral. Tomáš se již několik let pohybuje také v profesionálních a vrcholných kruzích dalších sportů. Je to zejména rafting a soutěže v extrémních štafetových závodech. V přípravě pomáhá Tomášovi také OMEGA centrum sportu a zdraví, které mu zajišťuje to nejlepší možné zázemí v oblasti fitness a regenerace. Doufáme, že naše spolupráce mu pomůže k zisku dalších cenných kovů.

www.tomasslovak.com

Radim Stupka a Tereza Jendrulková

1 23 fotografie

Pár, který se věnuje sportovnímu společenskému tanci ve všech třech disciplínách: standardní tance, latinskoamerické tance a kombinace deseti tanců. Tančí spolu 14 měsíců a jsou již nejlepším párem olomouckého kraje. Mají dosaženou mezinárodní třídu ve standardních i latinskoamerických tancích. Účastní se mnoha mezinárodních soutěží i tréninkových campů. Oba tančí od 6 let, věnují se i trenérské činnosti. V roce 2011 se již po pouhém dvouměsíčním společném partnerství zúčastnili Mistrovství ČR v 10 tancích, kde se probojovali až do semifinále a obsadili v konečném pořadí 9. místo. K 1.1.2012 jsou na 5.místě v oficiálním žebříčku českých tanečních párů v 10 tancích a shodně na 13.místě ve standardních a latinskoamerických tancích z celkového počtu 115 párů. Jsou také pravidelnými finalisty české taneční ligy.

Adam Neubert

1 23 fotografie

Adam se kanoistice věnuje od svých 11 let. Závodí na kajaku ve sjezdu na divoké vodě v kategorii mladších dorostenců. V roce 2011 se stal Mistrem ČR žáků v závodě družstev ve sprintu a v klasickém sjezdu vybojoval bronz. Hned v prvním roce po vstupu do juniorské kategorie získal individuální titul Mistr České republiky pro rok 2012 v klasickém sjezdu a ve sprintu získal bronz. Patří mu také titul Mistra ČR v závodě družstev ve sprintu a klasickém sjezdu. Adam si svými výsledky v sezóně 2012 vyjel místo v družstvu B juniorské reprezentace. V roce 2013 vybojoval titul vicemistra světa v závodu družste na juniorském mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě v rakouském Loferu. Adam je studentem třetího ročníku anglické sekce Gymnázia Olomouc – Hejčín.

Václav Chaloupka

1 23 fotografie

Václav se věnuje kanoistice od svých 10-ti let. Závodí na singlkánoi mladších dorostenců ve slalomu na divoké vodě. V roce 2012 se začal pravidelně dostávat mezi českou špičku. Svědčí o tom zisk titulu vicemistra České republiky v témže roce. Zároveň si svými výsledky vyjel místo v juniorské reprezentaci B pro rok 2013. Zatím jeho největší úspěch je 3. místo na světovém poháru juniorů v Liptovském Mikuláši v roce 2012. Jeho cílem je vyjetí reprezentačního A týmu a s tím i účast na juniorském mistrovství světa v Austrálii poblíž Sydney v roce 2014. Václav je studentem druhého ročníku anglické sekce Gymnázia Olomouc-Hejčín.

Tomáš Behúň

1 23 fotografie

Jmenuji se Tomáš Behúň a triatlonu se věnuji od svých 15-ti let. Závodím v cross triatlonu a kvadriatlonu který se skládá z (plavání,cyklistiky,rychlostní kanoistiky, a běhu). Jsem členem klubu Titan Trilife Zlín který vychoval naše přední triatlonisty (Petra Vabrouška,Jana Čelůstku). Mezi mé největší úspěchy patří 2.místo na MČR ve sprint kvadriatlonu (2014) a následné vyjetí reprezentace, 1.místo -Světový pohár cross triatlon Stockholm (2014), 2.místo na Mistrovství světa ve sprint kvadriatlonu (2015), 1.místo na Mezinárodním poháru v cross triatlonu (Slovensko 2015), 3.místo na mistrovství Evropy v kvadriatlonu (Maďarsko 2015).

Skokani Olomouc

1 2 3 45 fotografií

Klub softballu a baseballu Skokani Olomouc svou sportovní a výchovnou činnost provádí dlouhodobě. V roce 2016 jsme oslavili již čtyřicáté výročí pálkovacích her v Olomouci.

Věnujeme se dětem od šesti let v baseballové přípravce, v současnosti máme obsazeny všechny mládežnické kategorie (U7, U8, U9, U10, U11, U13, U15 a U18) pořádané Severomoravským oblastním přeborem. Nábor dětí provádíme celoročně.

V mužské kategorii máme dva týmy. B tým hraje oblastní soutěž v rámci Severní a Jižní Moravy.

A tým hraje od roku 2005 nejvyšší baseballovou soutěž v ČR (Českou baseballovou extraligu). V loňském roce se olomoučtí baseballisté umístili na šestém místě.

Největší Úspěchy

Trénujeme v letním i v zimním období. Mládežnické kategorie trénují dvakrát týdně, extraligový A tým trénuje kromě pondělka každý den. Zimní příprava začíná v listopadu a končí v březnu.

Sportovní areál Skokanů je na Lazcích (Lazecká 79)
Více informací najdete na www.skokani.cz

Klára Neubertová

1 23 fotografie

Snowboardistka, věnující se alpským disciplínám. Alpský snowboarding, kterému se Klára věnuje od svých 10-ti let, patří k olympijským sportům. Klára startuje v obou disciplínách, tedy paralelním slalomu i paralelním obřím slalomu. K závodění se dostala díky několika účastem na Olympiádě dětí a mládeže. Největšími dosavadními úspěchy jsou juniorské tituly vícemistryně ČR a loňská účast na juniorském mistrovství světa. Klára je členkou klubu „Lítací jeleni“, což je největší oddíl alpského snowboardingu na Moravě. Nejbližším cílem je vylepšení umístění na mezinárodních závodech.

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Podporujeme


Czech Raft Women Team - TR OMEGA
Czech Raft Women Team - TR OMEGA
další sportovci »

Nabídky partnerů


Cafe Hájek
-20 % SLEVA mimo denní menu 11:00 - 14:00 hod.

více informací »

Cafe Hájek
všechny nabídky »

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím